Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak engem idegesít, zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesít, zavar ennyire nagyon, hogy az összes szép csajt viszik a feketék Debrecenben, puszátn csak, mert a bőrszínük, nagy farkuk miatt előnybne vannak a szép lányoknál?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs minden feketének nagy farka, ez hülyeség!
2013. máj. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar.
2013. máj. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak hát az a baj, hogy ilyenkor elszomorodom és ráébredek mennyire fontos a lányoknak a külső vagy a péniszméret. :/


Én már azon is gondolozta, mivel extrém fehér bőröm van, hogy elmegyek szolizni, pedig eddig elleneztem az ilyet fiúknál meg b.zisnak tartottam, de ha ennyire fontos a barna bőr, mert attól vonzó egy fiú, meg kell lépnem. A farkam sajnos csak 15 centi, lehet az kevés lesz viszont. :/

2013. máj. 2. 17:12
 4/8 anonim ***** válasza:
ne tedd magad hülyévé olyan lányok miatt akik feketékel menek el. Nem a nagy farok miatt csinálják hanem a pénz miatt. keress magadnak normális fehér csajokat ne foglalkoz ilyen pénzéhes ribikel.
2013. máj. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a lány, aki csak azért van együtt egy pasival, mert tetszik az intim mérete vagy a bőrszíne, azzal eleve ne foglalkozz, akármilyen szép!

Egyébként meg ti se vagytok jobbak, mármint a pasik!

Ti se nagyon foglalkoztok a lány személyiségével, ha a külseje bejövős!

2013. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Húú miafaszvan? A feketéknek nem lehet nőjük??? Most komolyan, ne legyél már ennyire rasszista kérlekszépen.....mert ez az intelligencia hiányát mutatja. Én is rasszista vagyok picit, de főleg a cigókat nem szeretem a feketékkel semmi bajom. Most miafaszt bánt téged, hogy van nője? Neked az nemmindegy? Inkább sajnáltatod magad, és őket hibáztatod amiért ők tudnak csajozni? Nem álszent ez egy kicsit???

Ennyi erővel minden pasi lehetne hibás akinek van nője...úristen nekik összejött egy nő neked meg nem mostmileeeeeeeesz úristeeen veszarok...


Mekkora kis ge.ci vagy...

2013. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem a külső miatt...Sőt.

Nézd meg, hogy bánnak a nőkkel.

2013. máj. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem azért de négerekből sokkal kevesebb van mint szép lányból. Minden normális intelligens srác találhat magának csajt Debrecenben, csak aki gyökér, és nem jut neki elkezdi ócsárolni őket, hogy csak a pénzre mennek. A poén, hogy legtöbbször ezek villognak drága telefonnal, márkás cipőkkel mert azt hiszik ez a lényeg.
2013. máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!