Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan ronda férfi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan ronda férfi aki nem kell egy nőnek sem?

Figyelt kérdés

Én nem látom magamat rondának, de valahogy soha nem szemezett velem egy nő sem, soha nem küldtek felém jeleket. Pedig próbálkozok sokszor, de van hogy levegőnek néznek. Általában úgy el is mennek mellettem. Próbálok sok helyen leszóltani nőket, de általában még csak el se zavarnak, hanem mintha a falnak beszélnék. Elég kínos. Barátnőm 24 évesen még csak egy volt, az ő barátnői is mindig húzták vele hogy milyen csúnya vagyok és keressen valami vállalhatóbb pasit. Öltözködésemre, higiéniára sokat adok, úgy látszik hiába.


Van egy csaj, aki minden barátnőjének azt sírja hogy ő soha nem fog magának találni senkit, nem kell egy pasinak se. Már 2 éve egyedül van. Tényleg nem egy szupermodell, de én jól érzem magam vele, nekem nagyon tetszik. Próbálkoztam nála sokszor, próbálok a kedvében járni, de többször közölte hogy keressek "hozzám való" lányt. Az milyen? És továbbra is sír mindenkinek hogy ő egyedül van és nem kell senkinek.


Minden nő csak az adonisz pasikra bukik? Ha nem találnak akkor inkább egyedül maradnak, minthogy valakivel boldogok legyenek aki megbecsüli és szereti őket?


Most szerintetek lehet hogy reménytelen vagyok?



2013. ápr. 16. 15:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ugyanmár, mindenki megtalálja az igazit:) nyugi, csak idő kérdése:D am meg én is mindig lecsúnyázom a barátnőm pasiját, pedig nagyon helyes fiú:) :D !! Jó, hogy adsz magadra, ezen sem kell változtatnod:) Senkisem szeretne egyedül maradni:) !!
2013. ápr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
küldj magadról képet privátba és megmondom
2013. ápr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
létezik olyan ronda férfi, aki nem kell egy nőnek sem. én vagyok rá az élő példa. de ha majd lesz sok pénzem, akkor már nem számít milyen ronda is vagyok.
2013. ápr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szerintem,ha a pókhasú,büdös,alkoholista,fogatlan 40es pasinak jutott,akkor mindenkinek jut.

Mindenkinek más az ízlése...

2013. ápr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak rettenetesen ronda pasik, pl. én. Nem csak rettenetesen ocsmány vagyok, de alacsony is és dagadt, szóval kizárt, hogy valaha is lesz csajom.
2013. ápr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy én tenni akarok érte hogy legyen barátnőm, próbálkozom udvarolok de hiába.


Amúgy sportolok, úszni járok minden reggel, este meg futni, próbálom nem elhanyagolni magamat ha már az arcomon nem tudok változtatni. Egy stylist/fodrász barátomat pár hónapja megkértem hogy segítsen kialakítani nekem egy hozzám illő stílust, hozzám illő hajat. Sikerült is megtalálni azt ami hozzám a legjobban illik, de még így se változott meg semmi, maximum akik ismernek megállítják hogy milyen pozitívan változtam.

Volt hogy hátulról nézett egy csaj, láttam. Gyorsított tempóban elment mellettem és ránézett az arcomra. Láttam rajta a csalódást és vissza se nézett többet :(

2013. ápr. 16. 16:01
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen, TE.
2013. ápr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem felszínes vagy. A külsőn kívül semmiről nem írtál. Változtatni is a külsődön próbáltál.

Szerencsésebb, eredményesebb lenne inkább az alapból vonzó tulajdonságaid még vonzóbbá tenni.

2013. ápr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A belső tulajdonságaim látszanak amikor le akarok udvariasan szólítani egy nőt? Nem úgy megyek oda hogy "héj bébi" hanem teljesen normálisan. Esetleg "Szia, olyan ismerős vagy ..."
2013. ápr. 16. 16:44
 10/18 anonim ***** válasza:
Én is igyekszem elérni a tökéletességed, de az egynlőre még 5 év és többmillió forint lenne. Szóval elég halott az ügy.
2013. ápr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!