Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőcsábász, de a visszafogott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőcsábász, de a visszafogott csendes lányokat szereti. Miért?

Figyelt kérdés
Sok nője volt már, megcsalta a hosszútávú kapcsolataiban a lányokat, csak szexkapcsolatai is voltak. De akikkel összejön azok mind visszafogott, csendes, jókislányok. Miért? Én is ilyen vagyok, velem is elkezdett randizgatni. Annyira nem vagyok nagy szám, pont ez az hogy engem soha sem vesznek észre a pasik. De ő mégis udvarolgat. Akkor már miért nem valami nagyszájú, extraszexi plázacicákkal próbálkozik?
2013. máj. 4. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mert azok elhajtanák a francba
2013. máj. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek igaza van, tudod milyen ember mégsem küldöd el, ott a válasz a kérdésedben.
2013. máj. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy te nézed le nagyon magad, lehet tök szép csajszi vagy csak nincs önbizalmad. Manapság már azért nem sok srác van oda a pláza cicákért, semmi egyediség nincs bennük, egy ép kéz láb mondatot alig bírnak mondani. Csak a pénz a vásárlás és a kinézetük érdekli. Lehet, hogy ez a srác meglátta azt benned amit nagyon sok csajban nem, van stílusod, egyedi vagy!
2013. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Majd téged is kihasznál, úgy ahogy a többit. Ehhez még jóstehetség sem kell. Teszi a szépet neked, jól átver. Vezeti az érzelmeidet.
2013. máj. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!