Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A gyáva, félős pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyáva, félős pasiknak hogyan lesz barátnőjük?

Figyelt kérdés
Vannak olyan pasik, akik elsőre olyan kis egyszerűnek, szótlannak tűnnek, de ennek ellenére van barátnőjük. Hogyan?
2013. máj. 4. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Manapság a lányok is szoktak kezdeményezni, meg lehet hogy csak neked tűnnek félősnek.
2013. máj. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy egy lány kinézte magának, és lecsapott rá, de biztos, hogy nem a fiú vezeti a kapcsolatot (ez a kocka típusoknál szokott előfordulni).
2013. máj. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megjött anyuci.
2013. máj. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

-jól néznek ki, és a csaj szedi fel őket

-nem néznek ki jól, és egyedül maradnak

-nem néznek ki jól, de valami szociális környezetben (munkahely, suli, stb) összebarátkoznak egy lánnyal, akivel szerencsés esetben kialakul valami

2013. máj. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

vannak uralkodó hajlamú nők, azok elkampózzák őket és ugráltatják életük végéig...


meg vannak alamuszi pasik, lehet csak kifelé szótlanok, aztán ha becsukják az ajtót otthon, jön az érzelmi zsarolás....

2013. máj. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Alamuszi nyuszi nagyot ugrik.

Lehet, hogy csak neked tűnnek félénknek, és azért amikor tetszett nekik egy nő, csak összeszedték magukat.

2013. máj. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 hyatt ***** válasza:
Megszerezték a csajt. Az én barátom sem egy szociális fenevad, de amikor kellett akkor odatette magát hogy meghódítson. Nincs benne semmi különös csak ért hozzám, ennyi nekem elég is.
2013. máj. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ilyen félénk fiú vagyok és szerintem azért sem volt még barátnőm, mert csúnya vagyok, nyílván, ha jól néznék ki, már odajött volna hozzám valamelyik aranyos lány. :)
2013. máj. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!