Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nehezebb dolguk van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nehezebb dolguk van egy pasiknak párkapcsolatok terén, mint a nőknek vagy a pasik inkább jobban hisztiznek, azért mert nincs barátnőjük?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 02:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sokszor van az,hogy az ember azt hiszi,hogy ami vele van/ amit gondol valamiről,az mindenkire/mindenre igaz.
2013. ápr. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

Nem hiszem, hogy nehezebb dolguk lenne. Nekik nyomulni kell a nőknek meg levakarni azokat akiket nem szeretnének maguk mellett tudni.


Mindkét variáció lehet terhes.


De hogy a nők nagy része hülye, az biztos

2013. ápr. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát ha logikusan belegondolunk, akkor nincs több fiú egyedül, mint lány, itt a gyakori kérdéseken viszont tényleg látványosan hisztiznek a fiúk :)
2013. ápr. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Igen, a díszb*zi korszakkal együtt jár a rinyálás.


Régen miért nem hisztiztek a pasik, ha nem volt barátnő,

meg miért nem írták ki, hogy x évesen még szűz? Mert nem

volt hova, illetve ha volt is, az nem volt anoním :)

2013. ápr. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Antonius Caepio ***** válasza:
Elvárt, hogy a férfi kezdeményez. És ez bizony gyakran nehéz, szóval valamivel nehezebb a dolgunk. :-)
2013. ápr. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5-ös

Sok pasi szeret kezdeményezni, vadász ösztön stb.

De a kezdeményezés az az ismerkedés részbe tartozik, ami csak egy töredéke a párkapcsolatoknak és én a párkapcsolatokat kérdeztem

2013. ápr. 4. 02:25
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát ha csak testi oldalról nézzük. Ha egy lány dugni akar elég ha szétteszi a lábát és valaki úgyis megdugja.

Ez fordítva azért nem működik.

2013. ápr. 4. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Férfi nem sokszorosan hátrányban van ilyen téren. A nők meg előszeretettel élnek vissza a helyzetükkel. Nézzük csak!

Eleve sajnos a férfinek kell kezdeményeznie, ezért ilyen téren csak a férfit érheti pofára zuhanás. Ez borzalom rossz lehet.Én ezért nem is szoktam a biztonság kedvéért.

A nőknek hatszoros elvárásaik vannak a férfinemmel szemben mint fordítva, ami főleg a kiváló személyiség, határozottság, magabiztosság túlzott elvárásában nyílvánul meg. Ezt bizony nem egyszerű produkálni.

Nekik kell pénz sok pénz is, meg hogy furikázzák autóval a seggüket. Ezek szomorú tények.

A nőknek nem kell állandóan jó pofát vágni, nem kell hogy magabiztosak legyenek, nem kell hogy egyáltalán kommunikáljanak, elég ha jól néz ki csupán, meg korrektül baszik. Ezen kívül kb. semmit nem szokott 10 ből 8 férfi elvárni. Max annyit hogy ne legyen feltűnően nagyon hülye és görény.

Mivel a sok csicska gyökér agyon dícséri a nőket, minden balfarok udvarol jobbra balra, bókol, így a nők el lesznek kényeztetve, jelképesen "hízik az arcuk, az egójuk" állati nagyra, és ez megin csak az ő malmukra hajtja a vizet!

2013. ápr. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Sokkal Nehezebb...! , de csak ha nem ribancra van szügséged.

17/F

2013. ápr. 4. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A Pasiknak nehezebb dolguk van mert ugye hivatlaosan ök a családfenttartok mig a nők a "tüzet örzik" és közremüködödnek a fajfentartásban "csak"

ezért idézöjelezem mert ez 5000 éves logika... de arra utalok ,hogy a kapcsoalt eleján a pasinál sokkal többm indennek kell klappolnia ahhoz hogy összejöjjön egy értelems csajjal mitn egy nőnek.

Persze nekem is van most egy kolleginám aki megérne egy patront de nála elvetemültebb beképzelt lánnyal még nem találkoztam és eléggé könnyüvérü...

2013. ápr. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!