Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány az osztályban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályban, már régóta ismerjük egymást, de egy ideje tetszik nekem és a baráti viszonyunk is javult. Hogyan tudnám elmondani neki, hogy 'bejön' nekem?

Figyelt kérdés
Most tapossuk az utolsó évet az általános suliban, utána is lehetséges a találkozás, hiszen egy városban élünk. Lassacskán 8 éve ismerem, szóval az ilyen "kik a barátaid? szereted-e ezt+azt?" stb. kérdések már nem aktuálisak. Csak a magánéletét nem ismerem teljesen. Így 8. osztályra nagyon 'belezúgtam'... A kérdés: hogyan, esetleg milyen gesztusokkal utaljak rá, hogy tetszik nekem? Félek, mert vannak "fickók", akikkel szintén szimpatizál, viszont egyszer szóba került, hogy rossz barát vagyok-e és erre azt reagálta, hogyha tudnám milyen ismerősei vannak neki, nem ezt mondanám...

2013. jan. 29. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

Na mert eddig csak nézegetted,most kell rá mozdulni?Miért nem akkor,amikor megtetszett?Állj elé,és mond:Be jösz nekem,én is neked?

Kb ennyi a nagy varázslat.

2013. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan nagy dolog ez, ahogy te azt elképzeled... Hívd el egy kólára, esetleg, ha még lesz hideg idő, akkor korizni, vagy mit tudom én... Ha ezt nem mered, akkor egy beszélgetés alkalmával (amikor lesz egy kis szünet a dumcsi közben), mondd neki csillogó szemekkel: "amúgy tök szép vagy! :$" :D de komolyan... Vagy, ha esetleg ezt sem mered, akkor csak mondd, hogy "de jó illatod van!". Még, ha nincs rajta parfüm, akkor is mondd!!!!! :D Ha azt mondja, hogy de hát nincs rajta parfüm, vagy akármi, akkor csak mondd, hogy "De akkor is érzek valami nagyon kellemes illatot rajtad és tetszik! :) " SZÓVAL ILYESMIKET :D Kis kedves gesztusokat... Vagy, ha ránézel a kezére, akkor mondhatod, hogy "milyen szép a bőröd"... A lényeg, hogy ezekkel az apró gesztusokkal minden lány/nőt el lehet kápráztatni kortól függetlenül... :) Még egy jó tanács: ne lődd el az összes bókot egy nap alatt, mert az elijesztheti, vagy megunhatja... :D Egy nap egy elég és sokkal hatásosabb... ;) Sok szerencsét! :)
2013. jan. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem csak simán mondd meg neki, hogy bejössz és hívd el valahova. Ismered már 8éve, az elég sok idő, és ha nem jönnél be neki, akkor sincs semmi gáz mert úgy is "elváltok" egymástól. Az a legjobb, ha megpróbálod, mert később nme lesz benned az, hogy "mi lett volna, ha"
2014. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!