Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha érdekeltem volna igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha érdekeltem volna igazán akkor keresne engem?

Figyelt kérdés
5 randim volt egy sráccal meg si csókolt, megölelt. Azt mondta mindig hogy mennyire oda van értem és hiányzom ha nem találkozunk, de csak heti 1 alkalommal ért rá velem lenni (tudom h sok dolga van). Én megsértődtem mert lemondta a pénteki randit (nem az első eset) és azt mondta hogy ha ilyen sértődékeny vagyok, akkor neki egy ilyen csajra nincs szüksége. Én próbáltam vele megbeszélni, de nem válaszol sehol. Akkor annyira csak nem volt oda értem?
2013. máj. 5. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha akar tőled valamit jelentkezik,ha nem akkor meg sz@rik rád!
2013. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt. Nem ér rá, de a heti 1 tali kevés neki. Csak itt már érzések is voltak. De elég egyszerűen ejtett. Meg még hozzám b*szott egy ' nagyobb pofont is fogsz kapni az életben' dumát.... Elég érdekes felfogásuk van a pasiknak, és még a nőket nehéz megérteni........
2013. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne alázkodj meg előtte.
2013. máj. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De várjál nálunk az volt hogy azért mindig mondta hogy "Jaj de várom már hogy láthassalak mert hiányzol" meg hogy "Remélem hétvégén találkozunk" hát nem akartam neki azt mondani hogy bazze rajtad múlik mert én alig várom mindig hogy találkozzunk, és a falat kaparom mert úgy hiányzol. És ha szólnál rögtön mennék...


Még mondtam is hogy 10 perc munka után nem jó neked a buszmegállóban? És erre nem válaszolt.


Az a baj hogy én már megalázkodtam pedig nem kellett volna. Nagyon elszúrtam mert még el is sírtam amgam előtte mikor találkoztam vele tegnap, és tudta hogy mennyire akarom őt. Mondtam hogy de beszéljük már meg mi bajod van, és azt mondta nincs miről beszélnünk. Már sokmindent másként csinálnék.

2013. máj. 5. 13:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem erdekled:(

Sajnos ez az igazsag.

2013. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor csak hülyített. Azért írt szerelmes üzeneteket meg udvarolt hogy mennyire oda van értem. Minden randi után keresett hogy "Annyira örülök neked hogy láttalak, imádom az illatod 10 perce váltunk el és már most hiányzol"
2013. máj. 5. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!