Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha érdekelném, keresne. Igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha érdekelném, keresne. Igaz?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve tetszik egy 17 éves srác.(15 vagyok) Az elmúlt hónapokban egész jóba lettünk, aztán mondta egyszer,h nem rég lett vége egy kapcsolatának,ami nyomott hagyott benne,és ezért nem akar olyat mondani, amivel arra utal, h készen áll egy újabb kapcsolatra.Aztán meghízott egy kisebb házibuliba, ahol berugott és egy másik csajjal kezdett el smárolni(akivel egyébként mindig "egymásra találnak" ha mind2 részeg,de állítólag nincs köztük semmi-mesélték a haverjai). Egy suliba járunk,köszön,néha beszélünk egy keveset, hétvégente réha rám ír msn-en,de semmi olyat nem tesz,h tetszenék neki. Akk most nem érdeklem?Mit csináljak?
2010. szept. 17. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
hát, ha egy házibuliban meghízott, akkor elég sok zsiros dolgot ehett nem?
2010. szept. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Komolyra fordítva a szót, nem esélytelen a dolog,de ne fűzz hozzá reményeket sem...A fiú nyilvánvalóan nem tudja mit kezdjen most magával.Az a bulis dolog szerintem nem sokat számít, ha-mint írtad- többször előfordult, mégsem lett a csaj meg közte semmi. Próbáld meg szerintem egy kicsit jobban felhívni a figyelmét, add a tudtára h érdekel téged. De ha 1-2 hónapon belül nem történik semmi, akkor felesleges több időt vesztegetni rá...
2010. szept. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha érdekelnéd akkor keresne, és nem csak msn-en. Gondolom haverként tekint rád.


Tudom könnyű azt mondani, de ne kattogj rajta. Én is sokszor volt már, hogy beleestem pasikba, aztán meg csak a pofára esés lett belőle, mert én ügyeskedtem, hogy alakuljon valami. Ha akar valamit, majd keresni fog téged. Kösd le a figyelmedet valamivel, hogy ne gondolj rá...


21/L

2010. szept. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
első...xD elnézést, szóval meghíVott :D
2010. szept. 17. 22:57
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat(= am igazából nem haverként gondol rám, ezt onnan gondolom,h a haverjai is mesélték,h beszélt rólam nekik...de mégsem tűnik úgy h "igazán" érdekelném
2010. szept. 17. 22:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy igazi pasi nem pattint le és nem csak bámul, oda is jön, ha akar valamit. Én már sokszor estem pofára. Olyan is volt, hogy direkt szórakozásból hergelt, pedig felesége volt. Ne vedd komolyan a bámulást még vigyorgással és bókokkal kísérve sem, az önmagában kevés.
2010. szept. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!