Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi lesz így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lesz így velem? (hosszú)

Figyelt kérdés
Szóval 25 éves vagyok és még nem volt párkapcsolatom. Ennek több oka is van, de leginkább az önbizalomhiány lehet az oka. Gyerekkorom óta nagyon erős szemüveget hordok, de szerencsére az orvostudomány fejlődésének köszönhetően nem túl vastag a lencse és nem annyira durván nézek ki a szemüvegben, de az önbizalmam így is elég durván rontja.:( További ok, hogy a diákéveim alatt nem hagytam a környezetemnek, baráti körömnek, hogy elvigyenek a bulizás, ivás, dohányzás felé, de így a csajozásokból is rendre kimaradtam. Végeztem a sulival és azon kaptam magam, hogy barátjaim vannak, de barátnőm még mindig nincs. Lakhelyem sem túl előnyös, messze lakom a városoktól, a munkahelyemre napi 1,5 órát buszozok, azaz 3 óra naponta csak az utazásra megy el. Jóformán nincs időm az ismerkedésre, mert csak dolgozom, eszem és alszom. Nem tudom hogyan törhetnék ki ebből a mókuskerékből. A munkáért fel kell adnom az összes szabadidőmet. Van amikor még szombaton is dolgozni kell.:( Kinézetre nem vagyok egy izmos férfi, de elhízott sem. Évek óta tartom a 82-84 kg-os súlyt, emellett 186 cm magas vagyok. Jól esne egy kicsit többet sportolnom vagy konditerembe járni, de a kondibérlet nem 2 Ft és időm se nagyon lenne az edzésekre. Igazából káros szenvedélyektől mentes életet próbálok élni, visszafogott a külsőm, nem vagyok ronda és egyáltalán nem rajongok a férfias dolgokért. Nem vagyok nagyképű, bunkó alak, de sokszor úgy érzem jobb lenne olyannak lenni. Mit tehetnék? Teljesen meg kéne változtatnom eddigi életemet, de nem tudom hogy kezdjek neki. Aki tud, segítsen!
2013. máj. 5. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyél merész! Kezdj új életet! Vegyél egy hátizsákot pakolj bele váltóruhákat, szedd össze minden pénzed és irány a kaland.
2013. máj. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A legfontosabb először is, hogy a változásod belülről induljon meg. Változtatni kell azon a visszafogott emberen, aki vagy, hisz, ha kimaradsz a fiatalkori dolgokból, ami a bulizás, hülyülés a haverokkal az nem jó. Hisz az ilyen bulikon vagy összejöveteleken találnak a legtöbben társra. Nem mindig rossz az, amit rossznak gondolsz! A fiatalságba ez bőven belefér!:) Próbálj időt szakítani egy-egy bulira. Elmenni, szét nézni, lazulni egyet, megnézed a női kínálatot. Hisz, ha ezen nem változtatsz ne vár, hogy a sült galamb csak úgy a szádba repüljön! És ahhoz, hogy formában tartsd magad, nem feltétlenül kell kondiba járni, elmész futni minden nap, az is hatalmas előre lépés!:)És nem bunkónak kell lenned, hanem ezt úgy szokták mondani, hogy egy természetes férfi önbizalomnak kell lennie. Ha Te elhiszed, hogy igenis, jó pasi vagy, akkor ez a kisugárzásodon is látszani fog! És azt a körülötted lévők megérzik! Remélem segítettem!:)
2013. máj. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pain for Pleasure ***** válasza:
Az én környezetemben miért nincs ilyen férfi??
2013. máj. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, természetesen továbbiaknak is örülnék.:)
2013. máj. 5. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!