Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan nő/lány, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő/lány, akinek nem probléma a lelkizés az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Többször ismerkedtem már, és úgy vettem észre, hogy a lányok/nők nem szeretik, ha valaki a lelki dolgokról beszél az ismerkedés elején. Pedig ez a legfontosabb egy párkapcsolatban.


Az volt a vége, hogy teljes érdektelenségbe fordult az ismerkedés, és már nem akartak ismerkedni. Önbizalmam a padlót verdesi, de nem tudok magamnak önbizalmat teremteni, azt egy barátnő tudná.


Tehát a kérdés, hogy létezik-e ilyen nő/lány? Természetesen nem férfi válaszolókat szeretnék látni.

Trollokra sem tartok igényt.



2013. máj. 5. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Létezik.
2013. máj. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

létezik.

de én nem ilyen vagyok. nem szeretek azonnal megnyílni. előbb szívesebben beszélgetek általánosabb, kevésbé személyes témákról, aztán ha már van bizalom, akkor lelkizek. mondjuk ettől még meghallgatnálak.

2013. máj. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem probléma, de azért túlzásba se essen. Ne legyen mézes-mázos, nyálas a lelkizés.
2013. máj. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ismerkedési fázisban én sem kedvelem a lelkizést, hiszen így egy majdnem idegennek kellene megnyílnom. Később a párkapcsolatban van szerintem a helye ennek.
2013. máj. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én pl olyan vagyok :D engem nem zavar,miért kéne hogy zavarjon?? o.O :D
2013. máj. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az már nagyon akarhat valamit. Fontos a belső, de a lelkizéssel nem értek egyet. Mindennek meg van az ideje. Egy ismeretlen arc mértékkel csinálja és ne árassza el. Ha egy csaj egyből elkezd nekem lelkizni meg hasonlók akkor nagyon rajtam érzem miközben nem is ismerem. Mindent a maga idejében. Ne lelkizz be, mert meglépnek előled.
2013. máj. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, mikor. Ha valaki az első randin már lelkizni akar, az visszatetsző. Ha később, amikor már megismertük valamennyire a másikat, akkor inkább megtisztelő, hogy beavat a bizalmába. De ehhez idő kell.
2013. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tényleg lehet visszataszító így elgondolva. Mondjuk engem, mint férfit ez nem riasztana el. De én a nőket igen, ahogy látom. Viszont itt is van kivétel. :)


Még egy kérdés. Ha valaki lelkizéssel kezd, akkor már nem is akarjátok megismerni a másikat? Tehát úgymond abbahagyjátok az ismerkedést? Vagy volt olyan szitu, hogy ennek ellenére jól sült el a dolog?

2013. máj. 5. 21:03
 9/12 anonim ***** válasza:

nincs kizárva.

De gondolj bele, hogy egy tök ismeretlen letámad a nagy lelki életével, hát azért elsőre meredek. Elgondolkodnék, hogy én most lelki szemetesláda vagyok a nulladik perctől??

2013. máj. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Audrey80: Ez létezik visszafelé is? Tehát a férfiak is kiöntik a lelküket a nőknek, és közben nem akarnak semmit sem?
2013. máj. 7. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!