Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Küldtetek már el fiút/lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küldtetek már el fiút/lányt csak azért mert külsőre nem volt éppen "megfelelő"? Tudnátok olyannal randizni, aki külsőleg taszít benneteket?

Figyelt kérdés

Én már beszélgettem egy totál édes sráccal, de külsőre egyáltalán nem jön be mint pasi. Szét van folyva, teletetoválta magát és egy kicsit igénytelen is (nagyon szőrös és nagyon izzad) ebből kifolyólag.

De stílusra rendes lenne, kicsit bánt is a dolog.

Veletek történt már ilyen? Mik azok a külső tulajdonságok amik miatt totál nemet mondanátok?


2013. máj. 5. 21:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

ha nem találtam vonzónak, csak olyan átlagosnak tűnt, nem küldtem el, mert adtam egy esélyt annak, hogy a belsője kompenzálja. viszont ha egyáltalán nem jött be külsőre, de ő nem csak barátkozni akart volna akkor elküldtem. nem a külső a legfontosabb, de valóban nem lehet valakivel úgy összejönni, hogy nem vonzódunk hozzá

19/L

2013. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

En mar 3 fiut a kulso miatt kuldtem el. En (sajnos) nagyon felszines vagyok. :\

Konkret dolog, ami visszataszitott bennuk engem, nincs, egyszeruen csunyanak talaltam oket. De undorodom a hajtol (a kicsitol is), a csunya fogtol es az osszenott szemoldoktol. Es ha valakit nem talalok nagyon helyesnek, akkor abbol semmi sem lesz. Nem tudom, hogy miert vagyok ilyen. :\ Hatalmas elvarasaim vannak, mondjuk mar talalkoztam jo par olyan fiuval, aki 'megfelelt az elvarsaimnak', ugyhogy nem olyan remenytelen a helyzet! :D De szerintem, ha majd idosebb leszek, nyilvan nem igy fogok gondolkodni. :)

14/L

2013. máj. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

régen mindenkivel randiztam, ma már nem

semmi jó nincs abból ha nem jön be, úgyse bírok 2-3 randinál tovább a feszkót, hogy rettegek mikor közelít a fejemhez, meg akar fogdosni, amikor szinte taszít

nem vagyok mazochista

úgyhogy most először, elküldtem kapásból egy pasit.

alacsonyabb nálam és nagyon vastag szája van, olyan mint a legvastagabb szájú négereknek.

nem vagyok fajutáló, négerben tetszik is az olyan száj, na de keskeny hosszú archoz, tejreklám bőrhöz, hófehér hajhoz és kék szemhez... énnekem nem jött be

ez van

2013. máj. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Hát igen,ilyen világban élünk.Lepontozzák az olyan embert aki nem felszínes és a belső értékeket jóval fontosabbnak tartja mint a külsőt :) Szánalmasak vagytok :)
2013. máj. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az a szánalmas, aki rámondja arra, hogy "h*lye felfogás", amikor valaki beismeri, hogy egy normális kapcsolathoz szükséges a vonzalom is. Azért az álszentségnek is van határa... Teljesen normális az, ha valaki olyan párt szeretne maga mellé, akit kívül-belül el tud fogadni, és szeretni úgy, ahogy van.
2013. máj. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Ezek szerint akkor nekem semmi esélyem, ha ennyire fontos a külsö.
2013. máj. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
A belső fontosabb, mint a külső legalábbis nálam. 25/F vagyok és nem külső alapján ítélek, tudom kevés a hozzám hasonló férfi, de ez van
2013. máj. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
itt nem arról van szó, hogy mindenki 10 pontos párt keres hanem arról hogy igenis fontos hogy a párunkat vonzónak találjuk. akár ducibb, szeplős, keskeny ajkú, vastag ajkú, kék szemű, fehér bőrű, sötétebb bőrű, mindenkinek más a vonzó. és mindenkiben vonzó valamilyen szinten de akkor sem fog mindenkinek tetszeni. ez egyáltalán nem felszínesség, bár egyesek értelmi szintje kevés ahhoz, hogy ezt felfogja
2013. máj. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
*mindenki vonzó
2013. máj. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
De én egy nõ számára sem vagyok vonzó.
2013. máj. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!