Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek milyen nők (20-24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen nők (20-24 év között) írogatnak itt a GYIK-en? Szépek lehetnek vagy egy sötét szobában a gép előtt punnyadó, kövér emberek lehetnek? Ti milyennek képzelitek el a GYIK nőit? :D

Figyelt kérdés
Nők is írhatnak róluk pár szót. Csak amennyit szeretnének magukról elárulni.:)
2013. máj. 5. 22:11
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
szerintem van mindenféle. ahogy belőlünk is
2013. máj. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
95%

23 éves nő vagyok, és természetesen úgy nézek ki, mint Jabba. Hónaljszőrzetem csípőig, szeméremszőrzetem talpig ér, ez utóbbival söpröm a padlót az ágytól a gépig.

Azért használom a gyakorikérdéseket, mert az itt fel-felbukkanó, identitászavaros tinédzserekre, a kanos papákra és egyéb organizmusokra maszturbálok.

:3

2013. máj. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenféle. :D
2013. máj. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
40%
A tapasztalataim alapján kb. a 70%-uk molett, vagy picit túlsúlyos. Kevés a csinos nő, mármint akik képen megmutatták magukat.
2013. máj. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
64%

Csúnya lányba még nem futottam bele itt.

Szerintem a magyar vidék tele van helyes GYIK-ező lányokkal.

2013. máj. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
kérdezd Uri Gellert ő megmongyáááá
2013. máj. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Láttam már pár szépet innen. Csúnyát kevésbé, inkább csak igénytelent (=elhízott, nem betegség miatt).
2013. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
A 2. válaszon felsírtam! :D Gondoltam hogy majd én is írok ide egy tök jó oltós választ, de ezt már nem tudom überelni :D Megemelem a nemlétező kalapom!
2013. máj. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
:D pont beleesek a kérdezett korosztályba. 24 vagyok, végzős egyetemista; a visszajelzésekből és az életben tapasztaltak alapján a "jócsaj" kategóriába tartozok - még ha ez bárkinek is nagyképűen hangzik :) Általában azért nézek fel ide, mert olykor sikerül belebotlani értelmes és érdekes gondolkodású emberekbe, akik nem feltétlenül látják a világot csakis fekete-fehérben. Illetve, tapasztaltam egyet s mást az elmúlt években, így ha az adott kérdést testhezállónak érzem, szeretem megosztani a kérdezővel a véleményem/gondolatom.
2013. máj. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Sok szép van.
2013. máj. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!