Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak a csúnya, kövér csajok képesek engem értékelni és vonzódni hozzám csak?

Figyelt kérdés
Egyszer buliban részegen smároltam egy ilyen tonnadonnával és úgy ragyogott a boldogságtól, mint még egy lány sem azóta. Igaz számomra ez egy rémálom és igyekszem tagadni is az esetet, de attól még tudom, amit tudok és borzasztóan fáj, hogy egy vékony lány sem akar engem, egy sem viselkedik úgy még randikon sem, hogy látnám a ragyogást a vonzalmat. :(
2013. ápr. 21. 17:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mert te is kövér vagy? :OO
2013. ápr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ahhoz rólad is kéne látni egy képet.;)
2013. ápr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

miért nem próbálsz ki egy dagi csajt

egyszer élünk

2013. ápr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én már eleve undorodnék tőle, ha így beszélnél más lányokról.
2013. ápr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Mekkora egy paraszt vagy... Atyaég nem találok szavakat...

Szerintem ne is legyen baártnöd addig semmiylen se amig nem vakarod le magadrol ezt az undoritó felfogást...

2013. ápr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
A sors fura fintora számodra:DD Mig meg nem tanulod, hogy az emberi test változtatható, és mig meg nem tanulod, hogy ha a lelked ilyen üres-mint amilyen- a büdös életbe nem elesz egyetlen ember is akit fel tudsz mutatni, és akire számithatsz:DD
2013. ápr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát én sovány vagyok, hízni sem tudok. De most nem arról van szó, hogy nem tisztelném, de ez az igazság, undorodom a kövér csajoktól, mindenféle lány vonzott már csak ők nem. Az hagyján, ha van rajta egy-két kiló plusz, de az ilyen alig 160 magas és 70-80 kilós csajokban az én testem nem lát semmi vonzót.
2013. ápr. 21. 17:40
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Na most telt be az a kib@szott pohár!

Gyerekek nem unjátok még azt,hogy mindenki siratja magát?!

Elhiszem én,hogy szar,de ettől jobb lesz?

Egy nagy büdös lóf@szt lesz jobb!


Most akarok egy normális "a tanga kettévágja a fingot" kaliberű kérdést,mert különben vér fog folyni :D

2013. ápr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

mert egy üres ember vagy.

Szerintem azok a dagi lányok is csak azért értékeltek, mert nem ismernek. Ők is sírva futnának mellőled egy idő után.

2013. ápr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
edd meg amit az élet eléd basz vagy haljál éhen
2013. ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!