Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne beletörődni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne beletörődni, hogy kisfiús testi adottságaim miatt sosem lehet olyan barátnőm, akihez tudnék vonzódni max a kövér csajok adnának esélyt egy ilyen fiúnak?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell beletörődni. Én is ilyen alkattal rendelkezem, édesapám szintén, ennek ellenére anyám gyönyörű nő. A kisfiús arc és alkat csak a húszas éveid elején hátrány, később hatalmas előny, amikor tíz-tizenöt éveket le tudsz tagadni.
2013. ápr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es, mindenki ezzel jön, de addig mit csináljak, szenvedjek egyedül, szex és szerelem nélkül, míg más élvezi a fiatalságát?
2013. ápr. 24. 13:07
 3/8 anonim ***** válasza:

ha már 20+ vagy netán 25+ vagy simán mehet a majd 7-9 évnél fiatalabb csajokkal a randizás (vagyis a 15+). legjobb korosztály, és ha úgy adódna, hogy komolyabb lesz a kapcsolat pont mire megemberesedsz ők is 18-20+ lesznek, ami megint csak ideális.


én is így toltam

2013. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ebben van valami, viszont az ilyen kiscsajok nem alkalmasak komoly kapcsoalatra és még inkább a külsőt nézik. Azért én nem vagyok valami jóképű, csak kisfiús atesti adottságú. Szóval ne ilyen Justin Bieber jóképű kölyköt képzeljetek el, én csak alkatra vagyok kisfiús törékeny, a fejem elég csúnya.
2013. ápr. 24. 13:18
 5/8 anonim ***** válasza:
6.
2013. ápr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet beletörődni, ha az ember egy csajnak sem kell. Én is ilyen vagyok, de én azért mert rettenetesen ocsmány és ronda vagyok, alacsony és még dagadt is.
2013. ápr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Töltsetek fel képet és szavaztassatok
2013. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hány éves vagy? csak mert ha még nem vagy olyan idős, akkor változni fogsz, de ha nem akkor szerintem nincs más megoldás csak a sport. Az izmokra és kockákra kell rámenned, tudom hogy nagyon nehéz, de "a szépségért meg kell szenvedni", mellesleg még jót is tesz neked. Vagy vágass hajat, az is sokat segít ha nem vagy egy adonisz.
2013. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!