Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy két jól sikerült randi után a srác nem jelentkezik?

Figyelt kérdés

Volt két randim egy fiúval, mindegyik tök jól sikerült. Mindkét alkalommal órákig beszélgettünk, nevettünk, szóval sikerült elég hamar megtalálni a közös nevezőt.

Ráadásul mindkétszer utált rá, hogy majd a kövi talán, hogy majd legközelebb stb... meg alig akartunk elválni, mármint olyan jól éreztük magunkat (szerintem ő is, különben lepattintott volna, nem olyan tutyimutyi, hogy végigszenvedje a randit).

Szóval amúgy sem egy nagy facebook betyár, de pont egy hete beszéltünk ott utoljára. Azt még írta, hogy megy pestre meló miatt, meg sűrű lesz a hét eleje, de azóta eltelt mégis csak több, mint egy hét. Azt látom, hogy alig van online, szóval ez még okés is, de pénteken én írtam rá, hogy mizu vele és arra sem válaszolt azóta! Még csak nem is látta, mert nem írta ki a facebook... viszont tudom, hogy tegnap volt online, mert lecserélte a cover képét.

Szóval akkor most ez miért van? Miért nem nézte meg, amit írtam, és miért nem ír? Volt már veletek hasonló?

azt egyszerűen nem akarom tudomásul se venni, hogy nem jövök be neki, mert akkor eleve csak egy randi lett volna, meg annyira nem ismerhettem félre a reakcióit, meg egyszerűen lehetetlen,annyira látszott, hogy ő is jól érzi magát!

Most komolyan, ezt hogy kéne értelmeznem?

nem akarok megint írni, hiszen az előzőre se válaszolt, nem akarok ragadós pi***-nak tűnni.


2013. máj. 6. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:

FAIL #1: Facebook

FAIL #2: "kövi"

FAIL #3 "mizu"

2013. máj. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mi bajod? :D nem szépgépelési versenyre adom be a pályázatom, hanem a gyakorikerdesek.hu-ra írtam ki egy kérdést -.-"
2013. máj. 6. 11:53
 3/9 Sonmi ***** válasza:
Nem hiányzol neki.
2013. máj. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1! nézd igaza van, nem jön be mindenkinek ez a rövidítés, ettől Neked lehet

amúgy legyél türelmes v ír v nem

jobbat nem tudok, mert lehet szerinted jó volt a randi, de lehet neki valami nem jött be, ez csak tipp ill találgatás N

2013. máj. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Két randitok volt csak, szerintem lépj tovább és ne foglalkozz vele.
2013. máj. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

A FB-ot magára az oldalra értem. Ilyesmire nem való, nem kell komolyan venni, beszéljetek inkább egy cukrászdában.

A másik kettő a kirlálylányos tinistílusra vonatkozott...

2013. máj. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

a facebook ma már kikerülhetetlen, szerintem ezt te is érzed. a másik meg, nyilván legszívesebben cukrászdában beszélnék vele, de a cukrászdát előbb le kell fixálni és a facebook erre tökéletes alkalomas...lenne.


az hogy két rövidítést beraktam, az egy dolog.

nem így kérdeztem rá, csak ez volt a lényege tömören annak amit írtam neki...

nem az írási stílusom kritizálása volt a kérésem.


többieknek:

igen valóban az jön le, hogy sajnos részéről még se volt annyira erős a szimpátia... pedig mint írtam, abszolút úgy éreztem, hogy ő is legalább annyira oda van, mint én.

na mindegy.

2013. máj. 6. 18:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs facebook-om, viszont van email-em, és telefonom. Meg lehet kerülni, csak sokan függők lettek.
2013. máj. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

igen vannak a függők, aki napi 10-12 órát online vannak és vannak azok, akik arra használják a facebook-ot amire ki lett találva. úgy bírom az ilyen antifacebookistákat, akiknek csak azért nincs facebookja mert hogy mindenki függő és azt hiszik ettől lesznek egyediek és különlegesek.

nem mindenki függő, de így sokkal egyszerűbb, olcsóbb,EGYSZERŰBB kapcsolatban lenni az ismerőseimmel. meg az hogy mindig mindenkit telefonon hívogatok annak szerintem sokan nem örülnének. najó nem is erről volt szó.

2013. máj. 8. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!