Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bunkó dolog, ha azért utasítok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó dolog, ha azért utasítok el egy srácot diplomásként, mert neki nincs érettségije sem? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés
Egyszerűen zavarna a tudás- és gondolkodásbeli különbség, ezért nem is tartom értelmét a találkozásnak.

2013. ápr. 30. 21:43
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
62%
Meleg, nem meleg, diplomásként én sem randizom olyannal, akinek még érettségije sincs. (Nő vagyok)
2013. ápr. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
44%
Attól mert diplomád van, nem biztos, hogy olyan k*rva sokkal okosabb lennél. Szánalmas vagy, de nagyon....
2013. ápr. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
59%
Te tudod, csak nehogy megbánd
2013. ápr. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
60%
biztos nagyon sokat tanultál.. rá de attól ő még lehet sokkal jobb ember mint te.
2013. ápr. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:
Köszi 1.! Jó tudni, hogy nem én gondolkodom így egyedül!
2013. ápr. 30. 21:46
 6/58 anonim ***** válasza:
85%
Senki nem mondta, hogy okosabb mert diplomás. Ettől függetlenül szerintem nem bunkó dolog, rengeteg kapcsolatnak az a veszte, hogy belemennek ilyenbe (pl. szüleimé is).
2013. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
67%
nem mondom, hogy megvetlek. Az, hogy neked papírod van arról, hogy magasabb szintű iskolát végztél, mint ő, nem jelenti azt, hogy Ő ne lehetne okosabb, mint te :) külömböző elberek vagyunk. Kinek ez-kinek az. Adj meg mindenkinek egy esélyt, van egy ismerősöm; nincs érettségije, de egy 110 millás céget képvisel. Azt hiszem, ma egy diplomás ember magyarországon soha nem fog 110 millát keresni. Úgyhogy ne ítéljünk elsőre :)
2013. ápr. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
96%
A mentalizáció (mások fejével való gondolkodás) készsége például nem iskolázottságtól függ. És még sok minden más sem. De te tudod, én biztosan nem írok le senkit emiatt mielőtt kellően megismertem.
2013. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
83%

Az még hagyján hogy ha egy embernek csak érettségije van. Azzal semmi gond, lehet egy nagyon értelmes, okos ember, ezt aláírom.

De hogy nincs érettségije sem és egy meglett, felnőtt ember? Bocsásson már meg a világ, de manapság egy érettségi annyit ér mint régen a nyolc elemi. Alap dolog.

2013. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
86%

Hát, bunkó, nem bunkó, de többnyire ez a jó döntés.

Én is azt veszem észre a környezetemben, akik megpróbáltak egy ilyen kapcsolatot, hogy igen hamar kitűnt, hogy mennyire más körökben mozogtak, más érdekli őket, teljesen máshogy gondolkodnak az életről, és ez rengeteg félreértést, veszekedést szült, ami egyik félnek sem volt jó.

Nagyon ritka, hogy egy ilyen kapcsolat jól működhet, szerintem helyesen döntöttél.

2013. ápr. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!