Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szólnátok hozzá, első randira?

Figyelt kérdés
Most először talizom egy lánnyal akit megismertem nem is oly rég, és első randin elmennénk a Margitszigetre, leülnénk a fűbe, én pedig gitároznék neki. Szerintetek? 23/F

2013. máj. 6. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de nem is kreatív. Átlagos.. Mindenki odamegy, mindenki ezt csinálja kb, vagy piknikeznek. Unalmas..
2013. máj. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jó dolog a gitár szeretem is a rock zenét de nekem első randin tuti nem jönne be
2013. máj. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet ,én is gitározom 7 éve és a volt barátnőmmnel szinte ugyan ilyet csináltam énis csak nem első találkozónkkor ,de nagyon tetszett neki :)

17/F

2013. máj. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem első talira felesleges felhajtás a gitár. Inkább csak piknik.
2013. máj. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 MrHard ***** válasza:
Sztem meg vidd el állatkertbe! Ha véletlenül kifogynál a szóból, akkor is ott vannak az állatok, amiket lehet nézegetni és, ha egy kicsit felkészült vagy, akkor tudsz okosakat is mondani róluk! Unalom kizárva :D
2013. máj. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Piknik OK, gitar nem OK. Az szerintem creepy elsö randira.

Elsöre probaljatok megismerni egymast, majd utana lenyügözheted gitarral.

2013. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első randira még ne cipeld magaddal a gitárt sztem. De amúgy nem rossz ötlet, de elsülhet rosszul is...
2013. máj. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2. randira Elsőre nem jó ötlet szerintem...Hmm vidd el állatkertbe,étterembe,de ez olyan dolog hogy 1000-ren elsütik hisz annyi filmben láthatunk már ilyet.
2013. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem aranyos. Bár attól is függ milyen a személyisége. Lehet szívesebben járna mondjuk moziba, de az is lehet hogy ez a tökéletes választás. Ismerd meg. És a második randinál okosabb leszel. Első randinak tökéletes. Sok sikert!!!
2013. máj. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!