Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 évesen jobban járok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesen jobban járok ha kegkérem egy barátnőmet hogy kísérjen el első ''randira, ,?

Figyelt kérdés

Voltam már kettesben fiúval, de ott nem volt semmi, az nem is randi volt igazán, akkor a fiú nem is gondolt rám úgy(: Könnyebb lenne ha az egyik barátnőm eljönne velem az első találkozóra(nem csak ezzel a fiúval az első, még sosem csináltam ilyet) vagy csak kínosabb lenne?

Bocs hogy ilyen kis hülyeség miatt írok, de ha úgy gondoljátok hogy értelmetlen a kíséret akkor fel sem hozom a barátnőmnet:D


2013. máj. 6. 21:30
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Barátnőmnek* bocsi a hibákért:)
2013. máj. 6. 21:31
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

El ne vidd már, az tök gáz.

Elhívné valakit randira és hozná a barátnőjét eléggé lelombozna, mintha szatírnak tartana.

2013. máj. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább a barátnődnek lenne kínos. Senki sem szeret 3. kerék lenni. De az is lehet, hogy elmegy a barátnős és épp a srácot szarjátok le, akkor meg annak kínos. Szóval ez nem jó ötlet.
2013. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon gáz...15 évesen szerintem már nem kéne fosnod attól, hogy egy fiúval kettesben legyél...A barátnődnek és a fiúnak is rohadt kínos lenne. Na és mivan ha a barátnőd jobban bejön neki ?

21L

2013. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Azért raktam idézőjelben a randi-szót, mert a fiú sem randinak mondta:s
2013. máj. 6. 21:33
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

hát majd le estem a székről, de komolyan

hát a srác meglátna együtt benneteket, elrohanna, jól is tenné

ha randizni akarsz, akkor vállald, ne most dugd a fejed a homokba, N

2013. máj. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 mainstream 95 ***** válasza:
100%
A pasi nem tud majd teljesen kibontakozni,úgy fogja magát érezni, mintha kötve lenne..Nem ajánlom!
2013. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
hiába hívom keringőnek a gyilkosságot az attól még gyilkosság lesz.
2013. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy gáz hogy ilyen félénk vagyok, azért írtam ki először ide:D

,,. Na és mivan ha a barátnőd jobban bejön neki ?''megszoktam hogy népszerűbbek, ha már az első randin ez van akkor sztem nem katasztrófa, jobb, mintha később derül ki.

2013. máj. 6. 21:35
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2013. máj. 6. 21:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!