Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 évesen jobban járok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesen jobban járok ha kegkérem egy barátnőmet hogy kísérjen el első ''randira, ,?

Figyelt kérdés

Voltam már kettesben fiúval, de ott nem volt semmi, az nem is randi volt igazán, akkor a fiú nem is gondolt rám úgy(: Könnyebb lenne ha az egyik barátnőm eljönne velem az első találkozóra(nem csak ezzel a fiúval az első, még sosem csináltam ilyet) vagy csak kínosabb lenne?

Bocs hogy ilyen kis hülyeség miatt írok, de ha úgy gondoljátok hogy értelmetlen a kíséret akkor fel sem hozom a barátnőmnet:D


2013. máj. 6. 21:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
91%
Bátorság! Másodszorra már bátrabb leszel. ;) 15/f
2013. máj. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is 15 éves vagyok és nem rég volt az első randim, én is féltem és elhivtam az egyik osztálytársam:) mind a hárman jol éreztük magunkat:) egyáltalán nem közösitettük ki egymást mint ahogy az előző válaszokba láthattad:) szerintem nyugodtan elhivhatod a barátnödet:)
2013. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz, köszi a segítséget:D
2013. máj. 6. 21:49
 14/23 anonim ***** válasza:
81%
Ne csináld, velem is eljátszották, és rohadt szar volt... F
2013. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem javaslom. A randi lényege, hogy kettesben legyetek, megismerjétek a másikat. Egy harmadik könnyen bezavarhat. Én anno, vész esetére, megkértem a barátnőmet, hogy figyelje a mobilját, és ha küldök bármilyen sms-t, hívjon vissza valamilyen mondvacsinált okkal, hogy azonnal mennem kell hozzá, Nem a leérettebb megoldás
2013. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

*de jobb a semminél.

Bocsi, a vége lemaradt. :D

2013. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

én találkoztam már ezzel a jelenséggel, sztem nem gáz, lehet ha megint megtörténik akkor az illető barátnője lehet jobban meg is tetszik és inkább vele folytatom :D

F19

2013. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Nem baj, köszi:D
2013. máj. 6. 22:12
 19/23 A kérdező kommentje:
Így az utolsó válasz után már csak az a kérdés merült fel bennem, hogy egyáltalán elmenjek-e-_-
2013. máj. 6. 22:14
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes lennél a fiúba, akkor örömmel mennél. De hát ilyen hozzáállással... te tudod :)
2013. máj. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!