Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 170 cm magas, világos barna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 cm magas, világos barna hajú kék szemű emberkéket hol találok?

Figyelt kérdés

Hol teremnek ezek a férfiak? Eddig egyet találtam majd 5 év alatt. 20 éves vagyok és ketyeg az időm hogy megtaláljam végre azt A fickót.

Nehéz, mert ezek vonzanak csak. vagy azért mert szintén ugyan igy nézek ki. csak nőiesebben. ;-)

Nos, hölgyek urak... mennyi az esélye hogy találni pont Budapesten egy ilyen fickót?



#kékszembarnahaj170cm
2013. máj. 6. 22:45
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
én így nézek ki,de nincs annyira barna hajam,olyan barnás...és nem vagyok pesti.
2013. máj. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

Ajj már, ha lányt keresnél, én tökéletesen megfelelnék a kritériumaidnak. :(

Én ismerek pár ilyen fiút a saját korosztályomból, de én fiatalabb vagyok nálad.

2013. máj. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
3 Tudtam, hogy te vagy az emberem Csefy:XDDDD
2013. máj. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
lol ismerek egy ilyen lányt, akire illik a leírásod, de beteg lenne, ha ilyen igényei lennének, remélem nem te vagy az :D
2013. máj. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
173 centi, sötétbarna haj, barna szem, francba :D 20/F
2013. máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

Remélem a temetőben.


Mókás lenne egy olyan világ ahol nem ők minden csaj ideáljai.

2013. máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
beteg az biztos nem:D tudod/tudjátok mikor először láttam egy hasonló fickót tudtam hogy ez az ideál.
2013. máj. 6. 23:00
 18/40 anonim ***** válasza:
Xeno, te hol olvastad, vagy honnan szedted, hogy a 170 magas fiúk/férfiak a csajok/lányok ideáljai. Minden csaj a 180-195 magas srácokra bukik.
2013. máj. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

170 nélkül gondoltam. Mind odáig vannak a világos szemű és hajúakért... Sajnos, mert én ettől igencsak messze állok :D Sötétbarna haj és szemek... Hát arra meg legyintve azt mondja a plebsz, hogy "cigányos" azt szevasz. Holott nem.


Hitlerbá szép munkát végzett agymosásban, hogy máig az idétlen szőkéket istenítik rommá mindenhol. Lásd szőke herceg kifejezés, meg a férfiak a szőkéket szeretik jellegű téveszmés degenerált filmeket.

2013. máj. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

ja tényleg szerintetek ebből az ideálból visszakéne vennem ha ez is társul hozzá?

[link]

(ja ami a ruházatot illeti, átmeneti volt)

2013. máj. 6. 23:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!