Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet leszólítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leszólítani egy lányt buszmegállóban? Lányok ti örülnétek ennek? (Bővebben)

Figyelt kérdés

Suliból járok haza és mindig látok 1-2 szép lányt magányosan álldogálva.Eddig nem kezdeményeztem soha.

Lehet amúgy buszmegállóban ismerkedni?

Hogyan indítsak?

Mi az amit bírtok lányok?:)


Köszi!


2009. szept. 29. 15:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

mindegy, csak ne tűnj esetlennek, és félénknek. de neis legyél túljátszott.

ha természetes vagy,l esetleg kicsit vicces, azmár több eséllyel indul. nálam legalábbis.

2009. szept. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem érdemes buszmegállóban leszólítani egy csajt, lehet hogy nem egy busszal mentek, ha meg vele mész akkor találkozhat egy ismerősével, barátnőjével és akkor inkább vele fog beszélgetni, nem veled.
2009. szept. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Természetesen menj oda és kérdezz általános dolgot.
2009. szept. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én örülnéék! :D
2009. szept. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nekem jól esne, még ha nm is akarna tőlem semmit.

Pl kérdezd meg, hogy mennyi az idő (vedd le előtte az órádat), vagy pl. melyik buszt várja és kb mikor jön. vagy ez és ez a busz ugye még nem ment el. Vagy ide és ide akarok menni, hol kellene leszállnom, hányadik megálló stb.

2009. szept. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Engem egy srác így szólított le:

Bocsi, meg tudnád mondani, h merre van xy utca? Elmondtam, aztán azt mondta: Mondhatok még valamit? Szép vagy.

Kicsit meglepődtem. Aztán mondtam neki, h van barátom, bocsi.

Fura ismerkedős szöveg, de jól esett :)

Huszonéves vagyok.

2009. szept. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%
én kapásból lekoptatom ha olyan jön oda hozzám akit még sosem láttam vagy legalábbis nem adtam arra utaló jeleket hogy oké jöhetsz, tehát nem volt szemezés vagy akármi. előbb szerintem teremts szemkontaktust és ha állja a tekinteted akkor menj csak oda hozzá. 20L
2009. szept. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Egész vegyes lett.

Írjatok még.

2009. szept. 29. 16:08
 9/17 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és kérdezd meg, hogy mennyi az idő. Közben gyorsan kapd le az órádat, mintha elfelejtetted volna előtte levenni! :-D
2009. szept. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Lány vok, szal nem tok csajozós dumákat, de nelegyen túl macsós(Szia cica...), hanem természetes legyen. Nekem egész tetszene, de ha a srác ronda(lepontozhattok, de az első benyomás leszólításnál sokat számít), vagy nem az esetem akkor tuti lekoptatom.
2009. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!