Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 év körüli lányok titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 év körüli lányok titeket mivel lehet leszólítani a buszmegállóban vagy plázában? :D

Figyelt kérdés

Adjatok tippeket,hogy sikeres legyek.

18/F


2011. máj. 28. 10:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én nem venném jó néven ha valaki így leszólítana..túl nyomulósnak tűnne. sztem gáz
2011. máj. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nyomulósnak? basszus hát valahol ismerkedni kell, discoban meg nem igazán lehet.
2011. máj. 28. 10:57
 3/14 anonim válasza:
már rögtön rosszra gondolnék.
2011. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát én nem nagyon örülnék annak, ha valaki leszólítana a plázában, vagy a buszmegállóban. Bár sztem ha helyes vagy, akkor talán lesz sikered.
2011. máj. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
1et ertek mind a ket valasszal. Engem sokszor szolitottak le fesztivalokon, buszon,az utcan, de soha nem vettem jo neven. Tarsasagba, munkahelyen, suliban, vagy az interneten lehet csak ugy ismerkedni, hogy tenyleg senki se gondoljon rosszra. *Ha borzasztoan megtetszik egy csaj az utcan, vagy valamilyen kozhelyen, probalj szerencset s kerd le kedvesen az idjat, (telefonszamat meg biztos nem adja le) s... na ha te is tetszesz neki s szimpatikus vagy leadja. legalabbis en leadnam, abbol meg nem szarmazhat semmi baj. ennyi :)
2011. máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ne egyből csajozósan szólitsd le, hanem barátilag. mondjuk mikor jön már ez a busz ekkor és ekkor ide kell érnem...vgay valami ilyesmi szóval nem nyomulj. és inkább a lakókörzetedben próbáld meg, vagy olyan tömegközlekedésen, ahol napmint nap járz, mondjuk suliba a trolin, és tudod, hogy a csaj is mindig hasonló időben ott van. Szóval ne az legyen, hogy elmész az aréna plázába, és ott csak úgy leszólítasz egy csajt.
2011. máj. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%

ha jó a dumád és külsőre egy kicsit is bejössz neki, akk nyert ügyed van..ha jó a dumád de külsőre nem jössz be akk baszhatod...ha szar a dumád de külsőre bejössz akk egy azt elcseszni se lehet...ha meg szar a sumád külsőre se jössz be neki akk fejleszd magad..

kül meg próbálkozz sokat..akk fejlődsz és ha mondjuk 50 csajból 1 bejön az is jó, már mint nem ugy h meg iszik veled egy kávét hanem h kialakul vmi hosszabb távon v egyszer megdugod.:D

veszteni valód nincs...ha elutasítanak ne törj le..fogd fel úgy h nah bazzeg én megpróbáltam, és ekkor mondhatod h jobb vok mint sokan mások mert ők ennyit se tettek..te meg egy bátor fasza gyerek voltál:D és amit elcsesztél azt ki tudod javítani..próbálkozz..fejlődj..elemezz és előbb utóbb összefog jönni..

én egy kisvárosban éltem eddig..ahol nem lehetett így leszólítgatni embereket, mer másnapra mki arról beszélt..de most pécsen vok..itt nagyon sok a jó csaj:D, hetente 2 csajt tuti leszólítok..úgy h egy éve még 0 volt

van h egy hónapig semmi..aztán volt olyan is h 2 hét alatt leszólítottam 3 csajt..mindegyikkel találkoztam, egyikkel meg volt töfftöff is..próbálkozz!!! 20/F

2011. máj. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sokáig én is úgy gondoltam, hogy utcán csak b@alfaszok ismerkednek. Aztán ez az elképzelés megváltozott valaki hatására. :D Szóval még ha le is szólítasz valakit és elutasít ne gondolj rögtön arra, hogy nem jöttél be neki, hanem csak szimplán fél így ismerkedni. Szóval megpróbálhatod, de ahhoz olyan csajt kell kifognod. Azt meg előre nem lehet látni rajta. De ha sokszor megpróbálod, a nagy számok törvénye alapján párszor tuti összejön. :)
2011. máj. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18F ne akard 2 perc alatt meg hódítani és az 5. percben meg már kúrni. Nincs bevált szöveg ad önmagad, légy maga biztos és lény kreatív. csajok ha hülyeséget írtam nyugottan oltsatok le
2011. máj. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak annyi számít, h jól nézel-e ki. Egy jóképű srácnak azok a lányok se tudnának ellenállni, akik azt írták, h nem ismerkednének utcán.
2011. máj. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!