Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a kicsit is szép lányok vagy könnyűvérűek, vagy már van barátjuk?

Figyelt kérdés
Tényleg nincsenek normális lányok?
2013. máj. 7. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
pár kérdéssel lejjebb egy 17 éves csajszi helyes pasik jelentkezését várja. sok sikert!
2013. máj. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

És ez így van.


A normális csajok még rosszabbak, mert a többségük vagy 6-7 éve már komoly kapcsolatban van, vagy házas! Unfair világ ez.

2013. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok könnyűvérű, és nincs barátom...

itt egy kivétel.

L

2013. máj. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért könnyűvérűek mert nem azzal jöttek össze a ki "lekönnyűvérezi" őket.
2013. máj. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na ja, mindig van 1-2 kivétel :D


Csak 1 a baj - azok meg nem állnának sohase szóba egy ilyen patkánnyal, mint Én is :D Mert jellemre hulladék, kinézete meg... hát "bottal se" örökérvényű illik ide.

2013. máj. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5: valakinek ez kell....
2013. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem látom azt a kérdést :/
2013. máj. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mármint ezt:

"pár kérdéssel lejjebb egy 17 éves csajszi helyes pasik jelentkezését várja. sok sikert!"

2013. máj. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebben semmi meglepő nincs. Mindenkinek az elérhető legjobb kell, ha hülye volna a szarral, kevéssel is beértni. Nyilván ezeket a nőket tehát elkapkodják, épp jókor jóhelyen élelmes faszok lecsapnak rájuk szórakozóhelyeken, oktatási intézményekben. Ezek a nők válogatnak, több körös selejtező, randitesztek utáni szelekciókat követve bejön nekik egy pasas, aztán azzal köszönik, nagyon jól elvannak, mindenki másra meg szarnak nagyívben már....amíg foglaltak. Ennyi.

A könnyűvérű meg ezermillió bók után állati jól érzi magát, robban az önbizalomtól, nincs kedve elköteleződni, és úgy van vele, ővé a világ, ezt már a sok pancser bebizonyította nekik a sok bókkal, így hát belevetik magukat a kalandba,, és nyilván össze is jön nekik. Ezek legalább nem szarnak mindenkire, mint a foglalt macák. Elérhetőbbek. Jobbak, habár akik hosszútávra terveznek, azoknak nyilván nem ez a megfelelő választás.

Ők meg felteszik hát a kérdést,hogy miért nincs normális lány. Van, csak ők rosszkor vannak rossz időben, helyen. Mindenről lemaradnak, vagy nem hozza össze az élet őket olyannal. De nem igazán jellemző nagyon, hogy egy jó nő sokáig maradjon baszatlan. Azokat azért eléggé elkapkodják.

Én még sose láttam olyan nőt, aki nekem tetszett volna és ne lett volna faszija. Nem, nem csak lekoptató vanbarátom duma, sose volt elutasítás, hanem látom, hogy van egy kreténje ott mellette, aki állandóan vele van, és oriási /még most/ a szerelem köztük. A külvilág pedig ki van rekedve körülöttuk. Ennyi.

2013. máj. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!