Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van, ha tévhitben éltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha tévhitben éltem évekig és mégsem vagyok olyan ronda? Lehet létezik olyan lány, akivel kölcsönös a vonzalom, vagyis a szép lányoknak is tetszhetek ezek szerint vagy csak képzelődöm?

Figyelt kérdés
Úgy értem, középsulis korom óta sok szép csaj gúnyolt, piszkált, cukkolt, volt olyan, hogy ilyen tipikus cicababa csaj úgy tett, mitnha bejönnék neki, folyton piszkált, beszólogatott, nem hagyott békén. Aztán bulikban is,, folyton az ilyen szép, de belül üres csajok koptattak le. Utcá is ilyenek szóltak be, tudom, hogy a szakmunkásba jártak ezek a csajok egyébként. Míg azt is tapasztaltam ezzel egyidőben, hogy szép, de értelmesnek, csendesnek tűnő lányok szemeztek velem buszon meg egyszer egy ilyen szép lány utánam fordult és rám mosolygott, de nem gúnyosan, hanem kedvesen, bájosan. Igazából magam sem értettem a dolgot, haverom is csak nézett, hogy ez elég fura, itt valami sántít, hiszem mondtam már neki is, hogy milyen kegyetlenek velem a szép csajok általában. Aztán buszon is volt egy pár ilyen szép lány, akik közül az egyik konkrétan azt vettem észre, hogy egész útn engem bámult, le sem vettem rólam a szemét szinte egy pillanatra sem, nem értettem miért csinálhatja. Volt egy másik csaj is buszon másik alkalommal, na ő meg így a szeme sarkából nézett azt vettem észre, kicsit félénknek tűnt. Aztán van még egy érdekes eset, ő is szép csaj volt, vagyis hát nekem bejöttem amúgy ezek a lányok, nekem szépnek számítanak, de lehet másnak nem jöttek volna be, de ő vele meg gyakrabban utaztam egy buszon és felfigyeltema rra, hogy miközben ült a buszon és a füzetéből nézte át az anyagot, amint felszálltam, elkezdett nézni és nem a füzetett bújta, meg máskor is, amikor álltunk buszon láttam, hogy gyakran felém nézeget, meg a haját is piszkálta.
2013. máj. 7. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Évek alatt sokat lehet változni..
2013. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És most komolyan elb*sztál 1 percet az életemből amíg ezt elolvastam?
2013. máj. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Küldesz képet? Kíváncsi lettem rád:)


L

2013. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit rizsázol már összevissza? Nem is értem, mit akarsz! Három egyszerű mondatban nem tudnád megfogalmazni, mi bajod? Akkor talán válaszokat is kapsz.
2013. máj. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem olvastam vegig, mert nagyon blablabla, de kepet es megmondjuk!
2013. máj. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak a vastagbetűset olvastam,de létezik olyan, h rondának hiszi magát az ember, aztán később rájön, h nem az, vagy annyit változott h megszépült vagy csak megnőtt az önbizalma és ezáltal is még jobb, még szebb lett. Én is ilyesmi voltam,vagyok. :) Évekig csúnyának láttam magam, és azt hittem,azért néznek meg a fiúk,mert valami van rajtam,v mert csúnya vagyok. Később felcseperedtem,lett egy jó pasim és neki elhittem h jól nézek ki, hisz ha nem néznék ki jól, valószínűleg nem járna velem egy ilyen helyes pasi. Szóval önbizalom kérdése is.
2013. máj. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!