Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt vettem észre, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt vettem észre, hogy a mai dekoratív, szép fiatal lányokat, szinte mind meg lehet venni pénnzel. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A minap buktam el egy fogadást. Volt egy 19 éves lány ismerősöm, aki egy igen szép lány volt, elég sok rajongóval. van egy módos ember a városban, BMW-vel jár, sok pénze van. Ezt a lányt én mutattam be neki egy kávézóba, mert ismertem az embert. Meg is adtam neki a lány számát, mert régóta barátom az illető. Fogadtam hogy nem fogja "megcsinálni" az ember a lányt, mert azthittem van benne gerinc. Vett neki néhány márkás ruhát, adott neki viszonylag több kézpénzt....Kósza hírek alapján 150.000, meg amiről nem tudok. Na most az illető vallomása alapján megvolt a lány. A lány mindent tagad. Végső csalódottságomba vagyok.
2013. máj. 5. 18:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
én csoró vagyok mint a templom egere... b.nőm nagyon gazdag és bármit megvehet és gyönyörű de nem olyan átlagosan szép hanem a metrón leszólítják szép... és mégis velem van annak ellenére, hogy bárkit megkaphatna és még ajándékokat sem szoktam neki venni... erről ennyi a véleményem :)de igen.. a legtöbb lány megvásárolható
2013. máj. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%

Én meg a minap besézlgettem Obamával. Van egy hülye sozmszédom és megkrédeztem Obamát, hogyha már ugyis a pentagon környékére eszi a fene akkor ugyan szoljon már pár szót az érdekeben, hogyha az Osama gyereket ki tudta füstölni akkor a szomszédott is levadászhatná... Aztm odnta nekem Obama, hogy meglátja mit tehet de elöbb el kell mennie a Ku-Kluxosokhoz mert meghívták valami halotti torra vagy mi fene... aztán azota nem besézlgetek vele...


Végsö csalodottságomba vagyok én is... -.-''

2013. máj. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem tudok nyilatkozni, de szerintem a pasi kamuzik, csak hogy fenntartsa a gazdag sikeres pasi képet önmagáról. A lányt kéne ehhez ismerni, mert úgyis a nő dönt. Ha értelmes, szerény, akkor kizártnak tartom, hogy ezért megadja magát.
2013. máj. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Dekoratív is vagyok, fiatal is vagyok mégsem néztem sohasem mások pénztárcájának a méretét. Egy normális ember nem ez alapján választ párt magának, még csak nem is a külső a lényeges. De felszínes világban élünk, így lehet, hogy a te történeted lett a megszokott csak én nem tudok róla, hogy ezt kellene tennem. :) 19/L
2013. máj. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De látom hogy bevásárolt neki...:) A semmibe nem tette volna. Ő se hülye.
2013. máj. 5. 19:03
 6/21 anonim ***** válasza:
Kamu.
2013. máj. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A pasi invesztált, aztán nem térült meg neki. Naná hogy azt mondja, megvolt neki, mert mindenki rajta röhögne másképpen. Így is.
2013. máj. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Te kérted fel az illetőt a játékra, vagy a másik faszi jelentkezett önként a játékra?


Ha te kérted fel a faszit a játékra-akkor a lány bukott, és hazudik.

2013. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ha a faszi jelentkezett neked önként a játékra, akkor a lány igazat mond.


Ezzel le tudod mérni a valóságot. Ezen áll vagy bukik a lány szavahihetősége.

2013. máj. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem vele fogadtam, hanem egy barátjával.
2013. máj. 5. 19:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!