Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Minél később fekszik le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Minél később fekszik le veletek először a barátnőtök, annál jobban fogjátok akarni? Mennyit várnátok rá? Mennyi idő az ideális?

Figyelt kérdés

Ezt úgy kell érteni, hogy randiztok, összejöttök, van csók és kézfogás, beszélgettek, még az ismerkedés fázisban vagytok. 2-3 hét járás múlva (kb 6. randin) eljuttok odáig, hogy hazaviszed a csajt. Smároltok az ágyban, simogatjátok egymást, de semmi több. Ez megy még egy darabig. Meddig lehet ezt csinálni, hogy a ne "feszülj ki", hanem csak annál jobban akard a csajt?

20 éves


2013. máj. 7. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem idő függvénye.
2013. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
max 1 hetet várnék rá. Az idő pénz. Meg amúgy is rohadt rövid az élet. Én élvezni akarom, nem várni...
2013. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
1hónap, aki nem képes megfektetni ennyi idő alatt a bnőjét, az fat*kű...
2013. máj. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
35%
ne rafináltoskoggy,basz.á amikor akarsz ne azér huzd az időt hogy jobban áljona csávód töke te félkegyelmű
2013. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
OMG, nők... -.-"
2013. máj. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%

Minél többet várok, annál jobban beleszarok.

Max egy hónap.

Főleg h már 20 éves vagy....ne legyél gyerekes.

2013. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy idő után sztem szívatásnak fog tűnni a dolog, utána b*szhatod a dolgot.
2013. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az 1-2 hét (ha ritkán találkoztok, max 3) ideális. Oké, én nőként írok, nem tudom, a pasik hogy állnak hozzá, de tény, hogy nehéz meghúzni a határvonalat. Mert aki az első néhány randi alatt fekszik össze a pasijával, az könnyű nő, rib-anc, ésatöbbi, nem is éri meg vele lenni, aki viszont túl sokáig húzza, az meg már csak játszadozik, meg hüly-ét akar csinálni a pasikból. Plusz így nehéz is kiszűrni, hogy ki az, aki csak a szexre megy, és ki az, aki tényleg komolyan gondolja.

De mint láthatod, ez egyéntől függ.

2013. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem idő függvénye. Nem csak a dugás miatt vagyok vele.
2013. máj. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

F/25

Én a barátnőmet igaz, hogy nem volt nagy udvarlás, de egyetemen környékeztük egymást, de kb 3 napja láttyk először egymást, és harmadik nap estéjén elcsattant egy csók, aznap este már együtt voltunk az ágyban, és nem bántam meg.

A lényeg, hogy helyzet függő, ugyanis nekem sem volt senkim évekig, és neki sem.

Remélem segítettem!

2013. jún. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!