Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, számotokra milyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilari88 kérdése:

Fiúk, számotokra milyen egy ideális csaj?

Figyelt kérdés
mennyi cm,hány kg milyen hajú,szemű stb.... milyen belső tulajdonságok számítanak....
2013. ápr. 27. 10:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Magasságot, súlyt nem nagyon szoktam alapul venni, mondjuk azért egy gömb már nem az esetem. Zöld szemekért odavagyok, de annyira nem lények. Az intelligencia annál inkább, meg a jó humorérzék.
2013. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát,nincsenek nagy igényeim(szerintem) és még se találkoztam még ilyennel:

Nem ribanc(ezen rengetegen megbuknak),nálam nem kövérebb(kb 10 kiló plusz maximum),őszinte,kedves,hűséges.

Szóval ja...a belső fontosabb lenne.De sajnos ilyen nincs,legalábbis aki vonzódna hozzám.

2013. ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
milyen hajú lányokat szerettek,hosszú,rövid,sima,göndör?
2013. ápr. 27. 10:56
 4/15 anonim ***** válasza:
Hosszú haj jobban bejön, rövid hajú lányok valahogy nem jönnek be. Válig érő legalább.
2013. ápr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%
Külsőleg nem tudom leírni, lényeg h jó segge legyen:D Belsőleg pedig ragaszkodó, ne otthon ülő szeressen sportolni, inteligens, kicsit butuska(amolyan szőkenős fíling:D) és persze szeressen. Van még sok dolog ami fontos de most ennyi jutott az eszembe hirtelen...
2013. ápr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Bakos Alexander válasza:
Max 172 cm hogy ne legyen magasabb nálam mert én pont 172 vagyok, max 75 kg, a haja az mind1 csak legyen ápolt és selymes, a szeme teljesen mind1 nekem számít hogy széles legyen a csípője és legyen egy normálisan kinéző kerek feneke a mellméretét illetően meg elég egy normális kebel is,nem szükséges az óriási se, Nekem az számít belső tulajdonságnak hogy legyen nagyon nagyon kedves és törődő nekem más nem is igazán számít! Hogy nézel ki kérdező?? Merre laksz?? :))
2013. ápr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A magasság, 160-200 centi, a kiló mivel a vállszélességétől kezdve a csont vastagságon át a töménységtől is számít nem csak a magasságtól, annyira nem meghatározható dolog!

Lehet vékony, de módjával, lehet rajta egy 20-30 kiló felesleg is, ha kondizik mellette az még jobb.... de szálkás nő gusztustalan, és a túl sok felesleg is, a hajnál az van hogy mindenkinek általában az eredeti áll a legjobban, egyébként meg sok szép szőke/barna/fekete hajú lányt láttam már, tehát önmagában a hajszín biztos nem döntő dolog, nos, a szemnél elsősorban maga a szem kisugárzása/formája számít, nem pedig a színe, belsőleg ami mindenképpen legyen, kedves, aranyos, őszinte, némi humorérzék, optimista, ne legyen nagyon magának való, ugyanakkor nem baj ha nem annyira "társasági ember" típus, ne legyen túl érzékeny, nem muszáj hogy egy nagy vagány csaj legyen, de ne is egy olyan aki soha nem mer vissza szólni, és teljesen értelmetlen dolgokat is magára vesz.... így kb ennyi ami eszembe jutott, de tudod az az igazság hogy, én itt most írhatok akármit, mert valójában minden ember más, sőt nem minden ember viselkedik ugyan úgy minden ember társaságában, meg hát ha beleakadnék egy csajba akivel rengeteget nevetnénk, tök jól el lennénk, nem is érdekelne valószínű semmilyen más belső tulajdonsága, ha meg nem jönne az az érzés hogy milyen jó vele lenni, akkor meg gondolhatnám csinosnak, kedvesnek és igazak lehetnének rá azok a dolgok amiket írtam itt, lehet mégsem érezném azt hogy nekem ő kell... azzal tisztában vagyok, hogy sok más fiú minden nőben azt látja, akit csinosnak gondol, de hogy milyen lenne a tökéletesen hozzám illő nő.... nekem arra lenne igényem, nem arra hogy csinosnak meg szimpatikusnak gondolok egy csajt, és már máris járni akarnék vele........ Az ismerkedésre kéne az embereknek helyezniük a hangsúlyt, nem arra hogy mindenkivel szexelni akarok akit csinosnak gondolok, de aztán mindenki azt csinál amit akar.


23/F

2013. ápr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mindenképp szép arcú, nem túl alacsony, nem túl magas, avagy (kb 165-175 +-), széles csípő, kerek fenék, formás láb átlagos, nem gebe; sportos, vagy teltkarcsú alkat.

A hajszíne mindegy, de csakis hosszú... :)


Türelmes, értelmes. Inkább visszahúzódó, mint kicsapongó természetű. Hűséges, kedves típus.


Lehet, hogy sok az elvárás?:D


24F

2013. ápr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,azonban én arra lennék kíváncsi,hogy nektek személyesen milyen csaj jön be :D
2013. ápr. 27. 13:27
 10/15 anonim ***** válasza:

Hogy érted?

Személy szerint ki?

Vagy hogyan, az előzőekben már elég korrekt leírások voltak...

Előző voltam. :)

2013. ápr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!