Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segitenétek nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitenétek nekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok arról lenne szó, hogy én össze akartam jönni egy csajjal kb 1-2 éve de sajnos elutasított de hát nekem nincs tapasztalatom még ebben, de azóta folyamatosan gondolok rá meg mostanság megint rám jött a semmihez nincs kedvem és a magam alatt vagyok dolog, arra lennék kíváncsi, hogy mit csináljak, hogy még is össze jöjjünk? Hozzá teszem egyáltalán nem beszélek vele mert nem egy baráti társaságban vagyunk sajnos ma is véletlenül találkoztam vele ráköszöntem ő vissza köszönt de nem nézett rám, egyik barátom azt mondta lehet azért mert én is tetszem neki már mostanság egyébként nem szeretném fényezni magam de tuti hogy jobban nézek ki mint amilyen pasiai voltak nekikérlek segítsetek mit csináljak nagyon szeretem
2013. máj. 8. 00:40
 1/6 anonim ***** válasza:
üdv a klubban
2013. máj. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha ennyire jónak tartod magad akkor hogy hogy nem kellettél neki?:D


és ha már itt tartunk akkor talán beszélj vele

2013. máj. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vedd fel facebookra. Hívd el a mekibe. Vagy egy üccsire. Beszélgess vele sokat. Próbáld megismerni. Hívd el vidámparkba, állatkertbe, koncertekre. A lényeg hogy próbáld megismerni, és legyél természetes. Add önmagad. Ne akard előadni, hogy te vagy a legvagányabb csávó.. vegyél neki virágot. Az már fél siker:-)
2013. máj. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az elutasítás után 2-3 hónapot szokás várni-már ha valaki vár egyáltalán-nem éveket:).

a női visszautasítás kb ezt jelenti-ez nem jó taktika.

vagyis nem a személyed minősíti elsősorban,hanem a sz@r-vagy egyébként teljesen jó,de neki nem tetsző- próbálkozást.

értelem szerűen ha az első nem jön be,akkor a 2.nál mással gyere elő.

a köszönésén meg mit lepődsz meg.

majd még a nő fog kezdeményezni vagy mi?

ha filmsztár leszel,esetleg akkor majd kezdeményeznek,vagy ha elterjed a haveri körben,hogy 22centis krinolin vastagságú pélód van,akkor is jönnek kezdeményezni.

2013. máj. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak teljes mértékben igaza van köszönöm a válaszokat és egyébként az lenne a probléma az elhívásos dologgal,hogy kapásból levágná mit akarok és egyébként ugy akartam össze jönni vele hogy csak ugy simán rá írtam facceen hogy tetszik meg hogy járunk e
2013. máj. 8. 01:05
 6/6 Megara. válasza:

Ha teljesen semlegesen kezdesz közelíteni felé ennyi idő után, csak úgy a semmiből, miután anno elmondtad neki, hogy mit akarsz, akkor tök mindegy mit teszel, tudni fogja, hogy miért keresed... szóval akár egyértelműen is próbálkozhatsz, a lényeg ugyanaz.

Mondjuk nem akarlak elkeseríteni, de nagyon valószínű, hogy nem fogsz neki kelleni.

2013. máj. 8. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!