Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eleg komplex a problema...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eleg komplex a problema segitenetek?

Figyelt kérdés

Tehat van egy lany aki tetszik. Sajnos nem ismerem o sem engem en egyszer lattam eddig de neten megtalaltam. Van egy kozos ismerosunk aki neki a legjobb baratnoje. A baj az hogy nem tudom vagyis inkabb ugy mondanam nem merem a kozos ismeros segitseget kerni. Maga a lany aki tetszik nagyon szimpatikus nem kirivo. Neten szeretnek rairni de nem tudom hogyan. A masik baj az hogy lehet rairok a csakra de szinte biztosra veszem hogy egy ismeretlennel nem fog csak ugy elmenni randizni par beszelgetes utan... Szerintetek?

19/F koszi a segitseget!


2013. márc. 12. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Próba szerencse! Ha nem prőbálod meg sose fogod tudni!
2013. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Komplex k1(8), k2, k3(1, 1);

k1.re = 4;

k1 = k2 = k3;

k2 = 3 * k3;

2013. márc. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

próbáld meg, bár én inkább a barátnőjén keresztül próbálnék a közelébe férkőzni (bár én nem is vagyok a netes csevegések híve)


24/F

2013. márc. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kár hogy nem poróbálod meg a barátnőjén keresztül megszerezni:S de ha nincs más muszáj ráírnod mert később bánni fogod!!sok sikert!!
2013. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nem az életed múlik rajta, csak egy csaj!

nyugodj meg, lazulj el és vesd be magad

2013. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérd a segítségét, ha magamból indulok ki simán bemutatnálak neki, ha NEM éppen burkoltak énis meg akarom ... :D
2013. márc. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Es ti hogy vonnatok bele a baratnot ha ti lennetek a helyemben?

Annyira nem vagyunk joban tehat en nemtudom...

2013. márc. 12. 20:29
 8/11 anonim ***** válasza:

ha legközelebb beszélgetsz a barátnőjével, akkor kérdezgess a lányról aki tetszik, hogy van-e barátja, stb.

ha nincs, akkor mondd meg neki, hogy neked eléggé bejön, össze tudna-e hozni egy randit


24/F

2013. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Irj ra!Mas mod nincs. Legyel aktualis vagy vmi uruggyel is felkeresheted. Ha nem bunko ugyis visszair. Csak ne nyomulj!!20/L
2013. márc. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez a ne nyomulj mit takar? Tobb het beszelgetes utan hivjam el? E egyebkent is ti elmennetek valakivel ha igy keres fel titeket?
2013. márc. 12. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!