Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan ismerkedhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan ismerkedhetnék meg új lányokkal?

Figyelt kérdés
Egy vidéki egyetemre járok, ahol kevés a kollégista, ezáltal kevés emberrel találkozok naponta. Szívesen beszélgetnék néha lányokkal, akik mondjuk nem az egyetemre járnak. Nem, nem azért, mert "kanos" vagyok és mindenáron dugni szeretnék valakivel. Persze jó lenne, ha találnék egy barátnőt is, de úgy gondolom ehhez mindenképpen kellenek a beszélgetések.
2013. máj. 8. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemre jársz? hány éves vagy?
2013. máj. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezek engem is érdekelnének:)
2013. máj. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az egyetem könyvtárában vagy társalgójában biztosan találsz majd kedvedre való lányt. Egyszerűen csak menj oda hozzá, és kezdj el vele beszélgetni. Indításként kérdezd tőle ezt: Milyen szakon vagy? vagy Miért ezt az egyetemet választottad? Aztán még érdeklődj felőle. Amikor már sínen van a dolog, beszélj meg vele egy találkát. Sok sikert.
2013. máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
millióegy ilyen kérdés van gyk-n,nézz utána ;)
2013. máj. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na jó, persze ha ennyi ilyen kis egyetemi kávézó meg büfé lenne nálunk... :/

22 éves vagyok.

Millió egy kérdés van... amiket mostanában láttam: nem, nem lenne gondom azzal, hogy megszólítsam és beszélgessek vele, nem, nem baj, ha egyszerű, átlagos és nem tökéletes testű, illetve még az sem baj, ha mamabugyit szeret hordani. Nagyjából ilyen kérdések voltak a közelmúltban. :)

2013. máj. 8. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!