Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek után hogyan tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után hogyan tudnám elhinni, hogy vannak még rendes, nem felszínes, kedves, engem szeretni tudó lányok is?

Figyelt kérdés
Nagyot csalódtam egy átlagos külsejű csajban, pedig direkt kerültem a szép lányokat, mivel elég sokat bántottak a külsőm miatt. A magas igényeiknek nem tudtam sosem megfelelni, ezért jó ideje kifejezetten csúnya vagy legjobb esetben is átlagos lányoknál próbálkoztam. Erre keményen kihasznált, megbántott egy nem túl szép csaj. Van okom most már gyűlölni a csajokat, hihetetlen, hogy egyesek milyen kegyetlenek tudnak lenni. Ezek után vált számomra nyilvánvalóvá, hogy mennyire a külső a lényeg, hogy még a nem szép csajok szemében is a külső a legfontosabb, aki nem néz ki jól azt megalázzák, kihasználják. Ennyi kegyetlen csajt, bár visszakapnák a sok szemétséget, amit ártottak nekem!
2013. máj. 10. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Rossz emberbe botlottál, valószínűleg már rágörcsölsz a témára és ezért is vonzod be.

Sosem értettem az összefüggést abban amit írsz:

"aki nem néz ki jól, azt megalázzák"

Csak azt lehet megalázni végső soron, aki magával nincs tisztában és nem tud kiállni önmagáért.

2013. máj. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hány ilyen kérdést fogtok még itt feltenni?
2013. máj. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajnos külsőtől függetlenül nagy r*hadék a többség.


Persze vannak akik nem, de azok meg nem fognak veled (velem se mondjuk) szóba állni, mert ők "túl intelligensek/különlegesek blabla mindegy valami duma" hozzá.

2013. máj. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nincs okod gyülölni a csajokat. De ha az jo neked, tedd. Nem kell hinned, hogy vannak téged szeretni tudo lányok. Ha neked ez kell?
2013. máj. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És jönnek azzal a rizsával hogy nekem csak a szeretet és a szerelem számít. A külső öreg az számít. Meg a pénztárcád. Tisztelet a kivétel. Szórakozz velük ahogy szórakoztak veled is. Ha meg találsz egy ékszerdobozt akkor ne enged el könnyen. Nem tudom hogy itt mindenki elvárja hogy járjanak velük, azért mert beszéltél vele 6-7-er. És azon idegesítik magukat hogy hány hónap az a időszak amikor le kel velünk feküdniük. Ha majd készen állnak rá. Ennyi. Ha meg olyan hapsit fogtak ki akkor meg eldöntik. Mindent túl bonyolítanak.
2013. máj. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tegnap még 71%-on voltam Domin. Mi történt.
2013. máj. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, sajnos tényleg a külső és a pénztárca vastagsága számít, tiszta szánalmasok. Volt hogy elkezdtem ismerkedni egy lánnyal és rögtön az volt az első kérdése, hogy van e már saját lakásom, mennyi a fizetésem, nem vicc.. Ráadásul, azt figyeltem meg, ha kocsival megyek randira és észreveszi ezt a lány, szinte biztos, hogy nyert ügyem van, egyébként meg sokkal ritkábban. Arra alkalmatlan vagyok sajnos én is, hogy játszadozzak a nőkkel és kegyetlenül kihasználjam őket, pedig így kéne! Én azt mondom magamban, hogy biztos azért hoz össze mindig a sors olyan csajokkal, akik nem hozzám passzolnak, hogy majd értékeljem azt, aki az igazi lesz. Ez elég b.zis volt. :D De azért én még hiszek a csodákban..
2013. máj. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nincs okom?! Ha te azt tudnád, hogy mennyire van okom rá!!

EGy szméet csaj úgy átb@szott, hogy szívem szerint jól megverném, ha látnám, így még velem nem bánt egy csaj sem, eddig csak a gúnyolódásokat kaptam, hogy csúnya vagyok meg kinevetgéltek, ahhoz képest, amit ez tett, sokkal durvább! Persze az is fáj, hogy gyakran lerondáznak, kinevetnek lányok meg nem képesek még vissza írni sem, ha szeretnék ismerkedni velük.

2013. máj. 10. 11:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Szedd már magad össze ember!!! 3 hónap kondi. Normális frizura nem olyan disco patkány meg hogy zselézem fel mert nem áll úgy ahogy akarom. Normális ruha. Stb... Utána szórakozol egy kicsit.
2013. máj. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Meg kozmetikus ha az a baj. Az összes csaj megtudja csinálni. Láttam már nagyon jó csajt. Megmutatta a régi fényképét és nem hittem el hogy ő van rajta.
2013. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!