Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan kezeltétek, oldottát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezeltétek, oldottátok meg az ehhez hasonló problémákat?

Figyelt kérdés

Nagyon sok kudarc ért az utóbbi félévben nem csak a lányok terén.

Teljesen kiszállt már belőlem az akaraterő és segítséget meg nem kapok senkitől. A többi problémámat tudnám rendezni csak a "belső harmóniám lett abszolút káosz".


Viszont lányok terén nem tudom most mit tegyek. Randiztam már jópárszor volt , hogy egy lánnyal többször is , de valahogy sosem jutok el odáig , hogy belémszeressenek. Megragadok a barátzónában és más kategóriákban , mert egyszerűen mindig másba vannak belezúgva vagy csak nem illünk össze... Nem vagyok egy 10/10 pasi tisztában vagyok vele , de ez nem hátráltatott sose. Mindig szerencsétlenül alakulnak a dolgaim sose jön össze semmi senkivel.Rossz látni , hogy az akit még most sem tudtam elfelejteni mással van... Azóta abszolút egyedül érzem magam. Jelenleg szinte minden haveromnak vagy jobb barátomnak már barátnője van.


Egyszerűen kifogytam az ötletekből, nem tudom mihez kezdjek.


17/f


2013. máj. 10. 14:28
 1/5 anonim válasza:
Nem lehet, hogy valamit tényleg rosszul csinálsz?
2013. máj. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Biztos van , sokat gondolkoztam rajta. A legvalószínűbbnek azt tartom , hogy marhasokat szoktam viccelődni , bárkit meg tudok nevettetni és lehet , hogy ezért nem vesznek komolyan.


De a fene se tudja a külsőmön is kéne változtatni 190 centivel nem nehéz vékonynak lenni , most kezdtem kondizni már csak azért is , hogy magamnak is megfeleljek.

2013. máj. 10. 15:30
 3/5 anonim ***** válasza:
A megoldás könnyű volt: Sok lóvéval és sportkocsival kell csajozni. Kapásból lesz 4-5 nőd is egyszerre,figyeld meg. A nők felszínesek és anyagiasak, egyetlen istenük van: a pénz. És ezt kell kihasználni.
2013. máj. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugi. Nekem 10 évig nem sikerült egy normális kapcsolatot összehozni. Futó ismeretségek, egyrandis csajok, néha 1-2 hetes alkalmi kapcsolatok. Aztán jött a NŐ, és minden megváltozott.

Ne add fel, el fog jönni a megfelelő nő. Addig is, amit tehetsz, mert ez persze fontos, h mindig adj a külsődre, légy ápolt, udvarias, és érezd jól magad a bőrödben, mert a legjobban az látszik. A csajok megérzik az ilyesmit. :)

2013. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sok dolgot akarsz egyszerre. Tedd rendbe az egyéb ügyeidet, ha már minden rendben van, akkor lesz energiád a csajokkal foglalkozni. 17 évesen meg egyáltalán nem kell kétségbe esni.
2015. márc. 14. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!