Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csúnya fiúnak nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya fiúnak nem lehet olyan barátnője, akivel kölcsönös lenne a testi vonzalom is legalább? Kénytelen beérni olyan lánnyal, akit nem tud kívánni, nem az esete külsőre?

Figyelt kérdés

Így már nincs kedvem csajozni sem, amelyik lánynak bejövök az nekem nem vonzó, hiába is erőltetem, viszont, aki nekem bejön az meg engem tart undorítónak. Alacsony, sovány srác vagyok ezek szerint ez egy undrorító kategória a lányok szemében, senki sem tud vonzódni hozzám. Nincs kedvem már csajozni sem. :(

Tudom, hogy ezeket leírva még inkább undordonak csak tőlem a lányok és csak is a helyes fiúkra fognak hajtani ezután is, de annyira fáj, hogy sehol sem önthetem ki a fájdalmam, hogy folyton csak gúnyolnak a lányok a külsőm miatt. :(


2013. máj. 10. 16:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én most már kajak elmegyek olyan helyre ahol egy ember sincs.

Állandóan ez a csúnya téma.

2013. máj. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Inkább az undorító, amilyen felszínes vagy. És meg is érdemled a magányt.
2013. máj. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ritka hülye vagy,ugye tudod?Nincs csúnya ember,mindenki tetszik valakinek...
2013. máj. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Attol fugg mennyire vagy csunya. De a kisugarzas fontosabb mint a kinezet es a leirasod alapjan eleg negativnak tunsz. Nincs olyan lany akinek ez bejonne!

Eloszor is magaddal kell, h elegedett legy, es ha nem vagy az, tegyel erte. Gondold at milyen szeretnel lenni, hozd ki a legjobbat magadbol (sport, eletmodvaltas) es csak utana johet a csajozas.


25/L

2013. máj. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 XCI ***** válasza:
84%
Csodálom, hogy a tagot még valaki nem osztotta ki nyíltan, vagy privátban. Hogy bírjátok ezt naponta?
2013. máj. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Amugy egy kepet kuldhetnel, kivancsi vagyok mit jelent az a hiresen csunya, mar tobbszor is tettel fel lerdeseket ha jol emlekszem


elozo 25/L

2013. máj. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Egyirányú alagút ***** válasza:
82%

Kedves kérdező. Nem vagyok egy adonis, de mégis kifogtam régen egy olyan csajt, aki az ideálom volt. Full szép, haverjaim megbámulták, gratuláltak, h szép csaj. VISZONT ez csak a külső volt. 2 hónap alatt kimutatta a foga fehérjét :) Vége is lett gyorsan.


Szóval a külső egy dolog csak, dugásnál lehet arra gerjed a szemed, de ennyi erővel vonzó profihoz is mehetsz :)

2013. máj. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%
Csumya pasi ne akarjon szep lanyt.
2013. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem, egy ronda fiúnak soha sem lesz barátnője. Tapasztalatból írom. Én egy alacsony, dagadt és rettenetesen ocsmány srác vagyok, és nincs az a nő, aki ne undorodna tőlem, aki látott már valaha élőben. Annyira visszataszító vagyok, hogy egyes lányok még azt is sértésnek veszik, hogy egyáltalán létezem.
2013. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

fuuuuuuh

ez a téma már tényleg unalmas

2013. máj. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!