Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Helyes fiú vagyok! Ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes fiú vagyok! Ha ezt mondogatom folyton magamban, akkor tényleg eljön a Csoda és egy szép leány besétál az életembe, aki tényleg helyesnek fog látni engem? Ki tapasztalta már meg a csodát, srácok, működhet vajon?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szard le mit gondolnak róllad. Legyél vicces és spontán.
2013. máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szép lány relatív(egyenlőre szép majd lesz csúnya is)
2013. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyelj tesó ez a helyesség annyira relatív. Lehet hogy a társaságodban nem tartanak annak, de ha elmész egy másik helyre vagy másik társaságba akkor meg oda lesznek érted. A lányok nincsenek beprogramozva nem mindenki ugyan azt tartja helyes pasinak. Viszont az tény hogy a hozzá állás a kiállásod nagyon sokat jelent. Legyen kisugárzásod és némi önbizalmad. De figyelj arra hogy ne vidd túlzásba ne legyél nagyképű, mert azt nem szeretik a nők. Legyél humoros, kedves, figyelmes. Esetleg ha van egy kiszemelted akkor ne nyomulj rá izomból. Dicsérd meg bókolj neki, de ezt se túl gyakran csak néha szúrj oda egy két szót. Ha nagyon nyomulós vagy az taszító is lehet. Persze ez csak az én véleményem, remélem tudtam segíteni.

23/F

2013. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te az undorító ocsmány és dagadt srác vagy, aki mindenhova ezt kommenteli?
2013. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Csak akkor, ha tényleg helyes leszel.
2013. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!