Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Van nálatok bármi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Van nálatok bármi jelentősége annak, hogy egy nőnek összeérnek-e a combjai vagy sem? Vonzóbbnak találjátok, ha nem érnek össze (illusztráció lent)?

Figyelt kérdés

Így értem a combok közti rést, nem pedig szexuális értelemben:

[link]

[link]

[link]


Előre is köszi a válaszokat!:-)


2013. máj. 11. 07:39
1 2
 1/14 anonim válasza:
Én ugyan lány vagyok, de szerintem a férfiakat ez abszolút nem érdekli..Valaki szereti a galambcsontú vékonykább nőket, valaki meg az úgymond "husis"(a normális) testalkatú lányokat. Általában szerintem arra többen gerjednek, ha van comb meg fenék amit lehet fogni, és nem a csontot érzik rögtön ha hozzáérnek. :)
2013. máj. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Aladárkiss ***** válasza:
60%
Nekem pont ez az ideálom. Tökéletesek :) Nekem vonzó mikor nem ér össze. Akiknek összeér állatába azok teltebb, husisabb lányok. A vékony típusú lányoknak nem ér össze.
2013. máj. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Azért akiknek összeér a combjuk, nem feltétlen ducik! Inkább a normálisak, és az ettől eltérő vékonyabb meg már a sovány "modell alkat" kategória.
2013. máj. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Aladárkiss ***** válasza:
Ebben igazad van! :) De gondolom a kérdező burkolva, arra kíváncsi a fiúk többségének mennyire jön be a sovány " modell alkat". Nekem nagyon !
2013. máj. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
52%
Egyébként nagyon szép..lányok sokasága imádkozik ilyen lábakért.:D
2013. máj. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Aladárkiss ***** válasza:
Igen sokan szeretnének ilyen lábakat, de ez főként genetikán múlik. Én a fogyókúrás reklámokon szoktam röhögni. Egyrészt semmit sem ér, másrészt meg fogyózhat egy erőseb csontozatú lány , de akkor sem fog soha elérni olyan szép lábakat mint amik a linkben vannak.
2013. máj. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Igen igen. Én is az erősebb csontozatú lányok körébe tartozom..pár éve rájöttem, hogy semmi értelme a fogyókúrának..Nem vagyok kicsit se dagadt, normál testalkatom van, de mindig is irigykedtem ilyen lábakért például.
2013. máj. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
Tudom, pasikhoz szól a kérdés, de vonzódom nőkhöz is, így nem az irigység beszél belőlem: nekem ez egyáltalán nem tetszik. Sokkal jobban szeretem, ha picit izmosabb, formásabb a láb. Van az a szabály, hogy tökéletes női láb között, 3 helyen van lyuk. Én is az ilyet tartom szépnek. 25N
2013. máj. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

Hát nem tudom. Ez a három nő a képen minden, csak nem gusztusos. Mint valami csontos kisfiúk. Ugyanis férfias testalkat az, ha nem érnek össze a combok. Mivel a nők térde kb15 fokot befelé dől, ezért érnek össze a combajik (és ezért alkalmatlanak a futáshoz).


Meg lehet nézni a futó nőket, egyiknek sem ér össze a két combja. Hiszen mindegyik fiús testalkatú (nulla mellel, kevés testzsírral, némelyik meddő is).


Számomra baromi izgató az, ha összeérnek egy nő combjai.

2013. máj. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9-s vagyok és 28F
2013. máj. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!