Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt a leggázabb dolog ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a leggázabb dolog ami eddig történt a randitokon? 17/L

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 13:49
 1/4 XCI ***** válasza:
100%
Gázszivárgás és evakuálás. Az tényleg gáz volt akkor.
2013. máj. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

-Annyira nevettünk, hogy véletlenül beleköptem a szájába.

-A fiú elcsúszott egy kutyakakin és bele is tenyerelt.

-Rossz helyre mentem és a város két különböző pontján várakoztunk kb. egy órát, aztán este fb-n megbeszéltük, hogy ez biztos egy jel volt...


Ennyi jutott eszembe. :D

2013. máj. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A srác autóval jött értem. Mikor megérkeztünk a célhoz, nehezen találtunk parkolót. Kb. negyed órás keringés után felvetettem, hogy nyugodtan megállhatunk kicsit messzebb is, engem nem zavar, ha gyalogolni kell.

Erre ő dühösen: "Jó, de aztán nekem ne panaszkodj, ha sáros lesz a cipőd!"

2013. máj. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vettünk kávét és úgy terveztük kiülünk a napra beszélgetni.Én vittem ő ment előttem,de hirtelen visszafordult én meg nekimentem.Mind ketten kávésak lettünk.Mondjuk 10 perccel később nevettünk rajta,de nagyon szerencsétlennek éreztem a helyzetet
2013. máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!