Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szex TABU téma? Ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex TABU téma? Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre ez lányok/nők között egyáltalán nem téma. Legalábbis amikor a barátnőimmel vagyok a szex téma sose kerül szóba. Engem pedig nagyon érdekelne, jó lenne megbeszélni pár ezzel kapcsolatos dolgot egy-egy barátnővel, vagy csak úgy dumálni róla, véleményeket elmondani, megvitatni dolgokat... :) Igazából senki sincs a környezetemben akivel beszélgethetnék erről.


Fiúk/férfiak ti szoktatok erről dumálni egymással (haverok)? Ha igen, milyen szinten? :) Persze, ha lányok/nők között van ilyen, az is válaszolhat bátran! Kort és nemet is írjatok, köszönöm. :)


18L


2013. máj. 11. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A 2 legjobb barátnőmmel simán beszélünk a szexről.

24L

2013. máj. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyáltalán nem tabu. 18/L
2013. máj. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy látszik akkor csak én vagyok vele így. :)
2013. máj. 11. 16:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem az, de csakis a legjobb barátnőkkel, szimplán ismerősökkel nem tárgyalnék ilyesmikről. 24/L
2013. máj. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoktunk. Nálam amúgy sem tabu semmi. Abszolút mindenre kapható vagyok beszélgetésekben.
2013. máj. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Boros Betti ***** válasza:
GeGeL: Hasonlóan.!:)
2013. máj. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne tabu? Egyébként meg kb olyan szinten, hogy épp milyen íze volt orális szex közben... Elég mély? :D Viszont sok nővel is beszélgettem már ilyen témában, neten is, meg személyesen is. Egyáltalán nem voltak zárkózottak... Elmondták, hogy mit szeretnek, meg mit nem, pedig soha nem voltunk, meg nem is leszünk együtt.

Szerintem a barátnőid kicsit szégyenlősek, de majd változik az. :)

2013. máj. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nálunk se az,de nem részletezzük
2013. máj. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
mi a barátnőimmel mindent megbeszélünk. Még mind szüzek vagyunk amúgy, de olyanokat h ki miről mit gondol, meg most hogy az egyikünknek barátja van, az ő dolgaikat vitatjuk meg ebben a témában. Simán elmondja, hogy meddig jutottak :) szóval nem, nem tabu téma... 16/L
2013. máj. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!