Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy érjem el azt, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el azt, hogy ne féljek a nőktől?

Figyelt kérdés
23 éves egri srác vagyok. Szeretem, ha elismernek, ezért sokat dolgozok, egyáltalán nem jut időm ismerkedésre. Online próbálkozok, de nem járok sikerrel. Viszont már nagyon jó volna egy kapcsolat. A személyes ismerkedés azért is megy nehezen, mert igazából még nem volt kapcsolatom és valahogy félek is a nőktől. Mi lehetne erre a megoldás? Jó volna, ha lenne egy lány a közelben, aki fel tudná oldani a félelmeimet, mert nem hiszem, hogy ez magától megoldódna.

2013. máj. 11. 16:44
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ha munkatársad, akkor kérdezd meg ezt a hol van a posta dolgot. Ezután már nyugodtan köszönhetsz neki, esetleg meg is kérdezhetnéd, hogy, hogy van. Innentól csak lesz valahogy, én se vagyok szép (és vitiligóm is van) de ez működött a legszebb lányoknál. Egyik betig annyira belémesett, hogy a nyakkendőmtől fogva húz magához, hogy adjak egy csókot a nyakára :D
2013. máj. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!