Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet kezd végre megjönni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kezd végre megjönni az önbecsülésem ennyi fájdalmas, gonosz bántalmazás, sértegetés ellenére is, amit többnyire olyan lányoktól kaptam, akiknek csak a külső számít (vagyis beképzelt, egoista minden képére 100 lájkot legalább kapó csaj)?

Figyelt kérdés
Úgy értem, nem rég megint keményen megkaptam egy átlagos, még csak nem is fullos csajtól, hogy ronda vagyok. Ennél durvábban, sértegetőbben megírva kaptam facebookon, miután randiról hazajött az illető, már szépen megírta nekem, ja és közben kiderült, hogy csak fogadásból találkozott velem, de most nem is ez a lényeg, hanem, hogy bár először szarul esett, nem is az, hogy rondának tartott, mert azt már sok csajtól megkaptam, hanem, hogy átvert, elhitette, hogy helyes srác vagyok, aztán valahogy furcsáltam is, hogy miért szokása sok lánynak, de főleg ezeknek a tipikus szép, kb. rakás nyáladzó szöveget képeik alá kapó csajoknak engem lerondázni, előszeretettel bántani sértegetni, mintha élveznék. Valahogy nem értettem mire jó ez. Egyébként élőben is szoktam csajokat leszólítani, többnyire egész rendesek a csajok, bár vannak, akik durvábbak, eddig konkrétan egy csaj vágta a képembe egy ilyen esetnél, hogy hogy nézek ki, vagyis, hogy ronda vagyok, ő egyébként utána máskor is látott és az orrommal piszkált, kezdem érteni, hogy az orrommal van bajuk, gondolom ez csúfítja el leginkább az arcvonásaimat, de érdekes mód azt is megfigyeltem, hogyha rakok ki új képet fb-re mégis vannak lányok, akik lájkolják és volt már szép is közte, olyan, aki csak úgy ismerős lényegében, csak fb-s ismerős, nem igazi. Mi van, ha mégsem vagyok olyan ronda, mi van, ha van lány, akinek helyes vagyok? Egyre gyakrabban érzem azt mostanság, hogyha megltok például fb-n párok képeit, ahol a fiú szerintem kb. hasonlóan csúnya arcra, mint én vagy még rondább és mégis szép barátnője van, hogy ez olyan fura, nekem miért nincs ilyen szép barátnőm? Velem mi a bajuk a csajoknak, miért szeretnek sokan fikázni a külsőm miatt, ha ilye srácoknak is lehet szép barátnője? Mondjuk én a kifejezetten szép lányoktól tartok, de egy számomra szép lánnyal, aki inkább átlagos más fiúk szeében szívesen összejönnék. Azért mondom, hogy átlagosak az ilyen lányok, mert például van két jó barátom és ő náluk tudom, hogy magasabb a mérce, gyakran mondták már olyan lányokra, akik nekem tényleg vonzóak voltak és tetszettek, hogy csúnya vagy nekik nem jön be. Egyszer volt egy érdekes eset, mondtam, hogy milyen aranyos az a lány, haverom meg, hogy de hát az csúnya, nagy az orra, a csaj meg meghallotta, hogy megvédem, mert nekem tetszett és mosolygott a csaj. Utána akartam menni, de addigra már eltűnt, mivel boltban volt az eset a pénztárnál. Azon gondolkozom, hogy mi van, ha esetlg én is tetszettem annak a lánynak, mi van, ha nem kell olyan lányokra erőszakolnom magam, akik nem az eseteim, de szegények nem jönnek be a fiúknak többnyire? Sajnos ők már nekem sem, pedig nagyon úgy látszik, elég szar ízlésem van csajok terén, ha olyanok is tetszenek, akikre haveromék azt mondják, hogy csúnya. Mégis valahogy olyan lányt, akivel kölcsönös lenne a vonzalom, mintha nem tudnék találi és ez megint visszavisz gyakran oda, hogy ronda vagyok, aztán jön az új kör, hogy mi van, ha mégsem és egyik nap tök depi vagyok, másik nap meg helyesnek látom magam. Valahogy lázadok saját külsőm ellen is, talán csak nem bírom elfogadni, hogy tényleg olyan csúnya srác lennék vagy tényleg lehet hogy egyes számomra szép lányok szemében helyes lehetek csak még nem találtuk meg egymást vagy csak nem vettem észre ezt a lányt?
2013. máj. 12. 02:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Bármennyiben fogadni mernék hogy a kérdésed alatti regényt senki se fogja elolvasni


Fogadnék olyan 50 millióban az biztos

2013. máj. 12. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
#1 most olvashatom el, csak hogy ne legyen igazad..
2013. máj. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szted kj a facom fogjs elolvasni?? Ez idő alatt inkább nyomtal volna 500 fekvőt azzal többet érsz.
2013. máj. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Amelyik lánynak nem a külsőd számít, annak a pénzed fog. Ez van, felszínesek és anyagiasak a nők.
2013. máj. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én is abbahagytam az olvasást, szóval ha megkapod az egymillát tisztelet díjat küldhetnél :D
2013. máj. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

#2


Neked ez megéri 50 millióért? :D

2013. máj. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
foglald össze rövidebben és biztosíts,hogy nem vagy az alacsony csúnya srác,aki bújós,vékony lányokat szokott itt keresni és undorodik a dagadtoktól.
2013. máj. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

ezzel én is így vagyok, nem tudom eldönteni, hogy csúnya vagyok-e :D

neked annyival könnyebb, hogy legalább visszajelzéseket kapsz, én senkitől nem merem megkérdezni

2013. máj. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2013. máj. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
na jó, menj a.. :DD
2013. máj. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!