Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy nő megüthet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy nő megüthet egy férfit (ha a férfi előtte sosem bántalmazta)? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A nemrég feltett "megüthetem-e a barátnőm ha megcsalt" kérdés miatt jutott eszembe.

Börtönbe küldenének ezért egy nőt, ugyanúgy ha egy férfi tenné ezt? Én már kaptam erőből egy jó nagy pofont utcán nőtől(sosem bántottam), végignézte hat rendőr és röhögtek egy jót. Gondolom fordított esetben más történt volna. Ebből sejtem, hogy a "jogrendszer" miképpen kezeli a témát.

Véleményekre lennék inkább kíváncsi, nem a törvényi részével kapcsolatban hanem, hogy ki, hogy gondolja, ha már egyenjogúság és egyenrangúság van :D

Számomra egyáltalán az, hogy valaki megüti a másikat elfogadhatatlan. Ha mégis megteszi, tegye a saját nemében és súlycsoportjában. Persze ha erősen elkezdene ütlegelni egy nő, akkor vagy visszaütnék egyet, vagy elfutnék ha tehetem(inkább mint, hogy egy nőt üssek), vagy mindkettő. Ha egy férfi üt meg egy nőt, akkor ő az erejével él vissza, egy nő viszont azzal, hogy megteheti(a férfi valószínűleg elvből nem üt vissza). A nő azért nem szól a rendőrségnek, mert retteg a férjétől, a férfi meg azért, mert lehet, hogy kiröhögnék, meg megalázó lenne számára.



2013. ápr. 24. 00:57
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Miért kaptad a pofont?
2013. ápr. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik irányba sem elfogadható.
2013. ápr. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
52%
egy megütés (pofon) nem nagy dolog, kutya baja nem lesz tőle az embernek. hacsak a fogad ki nem esik tőle, nem vészes a pofon, "adhatja" bárki bárkinek.
2013. ápr. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Tisztázzuk, nem a felhozott példa a kérdés tárgya. A kérdés úgy általánosságban szól. Mivel csak példának hoztam fel, ezért lényegtelen, de elmondom. A semmiért azért kaptam azt a pofont. Hisztizett szimplán és mondta, hogy ő megy haza, mondom oké, szia. Erre kiakadt, hogy én miért engedem el és elindult. Én mentem más irányba majd utánam jött és elkezdett veszekedni velem, hogy én miért nem mentem utána, én magyaráztam a magyarázhatatlant és CSATT!

Erre voltál kíváncsi? :D

2013. ápr. 24. 01:11
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

"akkor vagy visszaütnék egyet, vagy elfutnék ha tehetem(inkább mint, hogy egy nőt üssek), vagy mindkettő."


Adnál egy pofont és elfutnál? Az vicces lenne :D

2013. ápr. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló!

Ez a kijelentés a kisgyermekekre is vonatkozott nem?


Kedves 5. válaszoló!

Ha az kell ahhoz, hogy eltudjak futni :D

2013. ápr. 24. 01:16
 7/36 anonim ***** válasza:
Bármelyik fél részéről a tisztelet hiánya. Lapát
2013. ápr. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon fájt? Amúgy attól h nőt nem üthetsz meg, még csomó mindent csinálhatsz. Bedobod a kútba, rágyújtod a házat, "véletlenül" ráejted a zongorát, egy úriember tudja h kell rendezni a számlát úgy h nem piszkolja be a kezét ;)
2013. ápr. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de miért nem hajoltál ki, készülni kell a váratlanra, nem hiszem, h nagyon gyors volt, azt az erőfölényt lehet védekezésre is használni. Ha pedig bokszoló a kiscsaj, s nem pofont adna, akkor viszont megérteném a visszaütést.
2013. ápr. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
18%
Azon mondjuk besz*rnék, ha látnék egy csajt, aki elől fut vmi csávó. Meg egyébként is, csak a gyávák futnak.
2013. ápr. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!