Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az ami abszolút kizárja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami abszolút kizárja nálatok fiúk, hogy ismerkedjetek egy lánnyal?

Figyelt kérdés
nem külsőre gondolok.. szokás(ok)?. tulajdonság(ok)?.
2013. máj. 12. 08:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%

Amennyiben csak szex miatt folyik az ismerkedés akkor csak a külső számít.

Ha komolyabbról lenne szó akkor, a pénzéhesség, nagyfokú rinya hiszti, nem akar dolgozni se tanulni se semmit, házasságot akar, gyereket akar.

2013. máj. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%

ha a lány bunkó, másokat semmibevesz, és azt hiszi vmi királynő aki nagyon szép és mások felett uralkodhat,

a maguktól elszált lányok lehetnek szépek de vonzók csak kevés ember számára...

2013. máj. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
értem :) köszönöm a jó válaszaitokat.. habár egy-kettőn biztos én is fenn akadnék :'D
2013. máj. 12. 08:48
 4/22 anonim ***** válasza:
40%

Amit a 2. az elején mondott,azt én se.

Tehát ha rasszista,vagy antiszemita.

Ezenkívül ha facebook-on él,vagy a ha rockra szennyként tekint.

Meg ha a tévét úgy megvető,hogy közben nem is nézi,állandóan azt skandáló,hogy "a média mossa az agyat" zombi.

2013. máj. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%
Cigizés, káromkodás, meg én is egyet értek a 2-es válaszoló első pár sorával.
2013. máj. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
58%

2. vagyok


a különböző szélsőséges, és/vagy letűnt/élő politikai ideológiákat valló lányokat értem ide, akiknek ez a jellemükbe épült (cigányoznak, zsidóznak vagy egyéb rasszista előítéleteket éltetnek)... nem tudok mit mondani, menj el egy ilyen szélsőséges eszméket valló rendezvényre, és figyeld a lányokat, és majd rájössz.... nah én azt nem szeretem, ha ilyenek.... de ez csak az én véleményem... más meg lehet erre gerjed...


"Ezenkívül ha facebook-on él,vagy a ha rockra szennyként tekint.

Meg ha a tévét úgy megvető,hogy közben nem is nézi,állandóan azt skandáló,hogy "a média mossa az agyat" zombi." ha hozzám értetted, akkor a zenei stílust letekintve kb egyetértek veled. Zenében szeressen/hallgasson mindent, vagy ha nem mindent, ne csak egyhez ragaszkodjon... de mint mondottam ez csak az ÉN véleményem... más meg lehet erre gerjed...

2013. máj. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
dohányzik, gyakran piál, diszkóba jár, kihívóan öltözködik
2013. máj. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:

Dohányzás illetve a túlzott bulizás és az éretlenség.

22/F

2013. máj. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Csak egy dolog:

Ha pasija van.

2013. máj. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
ha nem tetszik, vagy ha nem aranyos
2013. máj. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!