Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Abszolút reménytelen szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abszolút reménytelen szerelem esetén van értelme egyáltalán randimeghívást tenni?

Figyelt kérdés

Egyszerű a történetem: van egy lány, akibe teljesen beleszerettem, de ő ebből semmit nem érez viszont, nyugodtan mondjuk ki: sz@rik a fejemre magasból, ma is óra előtt például elment mellettem úgy, hogy még csak rám sem nézett volna. Én viszont sajnos nem tudom kisöpörni magamból az érzéseimet ilyen könnyen. Ezért szeretném majd elhívni valahova, bár szinte reménytelen az egész (mindenképp a neten, élőben még annyi esélyem sem lenne). Szerintetek érdemes mindezt egyáltalán, vagy csak még jobban megaláznám magam előtte? Minden nap találkozunk egymással a suliban, meg ha erről valaki más is tudomást szerezne, akkor lenne csak igazán nagy botrány...

Hülye szerelem :S :/


2013. márc. 26. 21:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
beszélj vele.
2013. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mindig van értelme próbálkozni, hiszen semmit nem veszíthetsz. De ne legyél erőszakos, nyomulós, ez nagyon fontos!

Meg az is, hogy élőben hívd el, ha már minden nap látod. Legyél tökös, szedd össze magad! :)

2013. márc. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 okoska31 ***** válasza:

nem olvasom végig. azért nem, mert a reménytelenség csak a Te fejedben létezik.


úgy kell hozzákezdened, hogy ezt az eldöntést előre nem teszed meg, hanem kezdeményezel. utána meg úgyis eldől, nem?

ha nemet mond - akkor pont ott vagy, mintha meg sem próbáltad volna.


na de ha igent mond....

2013. márc. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
szerintem tedd meg. ha nemet mond, akkor is elmondhatod magadról, hogy te legalább megpróbáltad. mert lehet, ha nem teszed meg, nagyon bánni fogod..:)
2013. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Felesleges pénzkidobás lesz.
2013. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Serenity-cica ***** válasza:
en soha semmit nem adok fel. ha elutasitanak is probalkozok tovabb, csak mas taktikaval. es eddig mindig bejott. nem szabad feladni semmit.
2013. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Itt legfeljebb te lehetsz a reménytelen.

Na mondok én neked valamit, de aztán idafigyeljé, he! A mi szerelmünk is tökre reménytelen volt, a csórika, aki most a vőlegényem (!!!) évekig belém volt esve, amíg egy suliba jártunk, és mindig aszonta magában, hogy nem vagyunk egy kategória, én nála sokkal jobb fószert érdemlek, nem lenne lehetősége sem megküzdeni más bikákkal, akik buknak rám. Minden nap beszéltünk szinte, és reménytelenül szerelmes volt, de juszt se mutatta ki, mert attól félt, hogy kikosarazom. Aztán valahogy elkezdtünk találkozgatni, és voila. Beleszerettem, meg minden.


Szóval te tinó. Szedd most magad össze. Amíg úgy gondolod, esélytelen, addig a dolog esélytelen marad. Szerintem add meg magadnak ezt a esélyt, és mindent bele. Csak menni fog már, főleg, ha alapból beszélőviszonyban vagytok.

2013. márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Valami oka csak volt, hogy elérte hogy belé szeress... Pénz? Hatalom? Ultra tökéletes jellem? Jó kinézet?
2013. márc. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ugyan, ha ezek meglettek volna, már korábban beleestem volna, nem? Pont ezek hiányában érezte úgy, hogy nem lehet esélye.

Aztán egész jó haverok lettünk, és életem egy nehéz szakaszában ő volt az egyetlen, akitől őszinte törődést kaptam, és még csak nem is várta a viszonzást. Én pedig a csúnyácska, önbizalom-hiányos külsőn túl elkezdtem meglátni az emberi értékeket. Végül megkértem, hogy hadd legyek a barátnője.

2013. márc. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez nekem úgy tűnik, hogy "ráfanyalodtál" vagy inkább valami olyasmi, hogy "nem volt más akkor a közeledben" - nem fizikai értelemben.


Vagy nem tudom. Számomra ez is túl komplikált, mint nagyjából minden. Túl van ez bonyolítva, lehetne egyszerűbb is, működhetne bizonyos modellek szerint nem pedig "random" minden eset más módon.

2013. márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!