Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy felejtsem el, esetleg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el, esetleg, hogy ismerkedjetek meg vele?

Figyelt kérdés
Üdv! A problémám a következő: belehabarodtam egy tőlem 2 évvel fiatalabb lányba akivel egy iskolába járunk. Mivel az én koromban még nem szeretnék ezzel foglalkozni, hogy tudnék "kihabarodni" belőle? Esetleg ha azon a véleményen vagytok, hogy tennem kéne valamit, írjátok le hogyan ismerjem meg! Előre is köszönöm! 13/f

2013. márc. 6. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy,ebben a korban max tetszhet,semmi mást nem érezhetsz iránta.Inkább barátkozz vele,mást ne nagyon akarj tőle még vagy 5 évig.De mi is lehetne most,ha járnátok?Semmi.Te még nagyon gyerek vagy,hogy a lányról ne mondjak semmit.11 évessel?Megáll az eszem.Uncsim,11éves,és ha őt főzögetné egy idősebb srác,komolyan mondom,elbeszélgetnék vele,hogy mit akar egy kislánytól,főleg,hogy még ő is gyerek.
2013. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Elnézést, a belehabarodást úgy értettem, hogy a külsejébe "szerettem" bele. Igen, én is így gondolom, de akkor, hogy felejthetném el?
2013. márc. 6. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális dolog, hogy ebben a korban már felkeltik a figyelmed a lányok. Magadban éld meg nyugodtan, "fantáziálj róla", azzal senkinek sem ártasz. Ha esetleg van olyan szakkör amire együtt jártok, vagy találkoztok, beszélgess vele, barátkozhattok, finoman akár udvarolhatsz is neki, de ebben a korban ettől több nem kell. Ennyit viszont nyugodtan megélhetsz.
2013. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Természetesen én is ennyire gondoltam, nem akarok semmi komolyat, csak mondjuk beszélgetni vele, hogy megismerjem.
2013. márc. 6. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!