Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy élhet az ember boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy élhet az ember boldog életet úgy, ha valószínűleg sosem érheti el, amire a legjobban vágyik?

Figyelt kérdés

Ez most nem ilyen önsajnáltató kérdés, szimplán tudni szeretném, mit gondoltok erről. Pasiként a legnagyobb vágyam, hogy egy igazán gyönyörű nővel lehessek. Vannak lányok, akikre ha ránézek, beleremeg a térdem, és szinte elepedek, hogy az enyém lehessen, hogy érinthessem. De kb ha 100-ból egy ilyen van, és objektíven nézve nem valószínű, hogy lesz akkora szerencsém, hogy pont kifogok egy ilyet.

Ezt hogy intézik el magukban az emberek? Bármi más csak "megelégedés", ez viszont valószínűleg sosem következik be.


2013. máj. 12. 12:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Oké.De akkor egy konkrét problémát írj le.

Mert ez így semmi

2013. máj. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
34%
Hát leginkább sehogy. Nekem minden vágyam egy barátnő (nem is kell annyira szépnek lennie, csak léteznie). De annyira ocsmány vagyok, hogy erre sosem lesz majd lehetőségem. Egyedül pedig nem lehet boldog egy ember.
2013. máj. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Úgy hogy nem vágyakozni kell, hanem örülni annak amid van, és tenni azért amid nincs.
2013. máj. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nagyobb közhely nem volt?
2013. máj. 12. 13:54
 15/20 anonim ***** válasza:

Próbálkozz sokat, ha van hozzá idegzeted, sok száz gyönyörű nőből te is be fogsz jönni egynek.


(De ha az "igazán gyönyörű nővel lehessek" az nálad csak azt jelenti, hogy meg akarsz dugni egy ilyet, akkor egyszerűen fizess egynek, aztán lépj tovább a témán.)

2013. máj. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A legjobban egy méregdrága sportkocsira vágyom de tudom hogy sosem érem el. Szerintem enélkül is lesz boldog életem.
2013. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Alapjáraton, amit te most felfedezni véltél, előbb utóbb kimondatlanul mindenki felismeri: hasonló kaliberű a hasonló kaliberűvel. Kivételek vannak, de nagy %-ban mindenki olyannal jön össze, amilyen szinten maga is mozog, akár kinézetileg, akár világnézetileg.

Ezért gondolom úgy, se felül, se alul! nem szabad értékelni magát egy embernek.

Ezt visszajelzésekből, korábbi kapcsolatokról rakjuk össze általában, mégis egy skálán belül, kb. hol mozgunk, és ki az aki, hát nem a mi kaliberünk, ergo elérhetetlen.

Igazából az egyetlen választásod, ha feltornázod magad arra a szintre, ahol ezek a lányok mozognak.

Ez vonatkozhat arra, hogy változtatsz az öltözködésen, finomítasz a stílusodon, vagy olyan körökben kezdesz el mozogni, esetleg kis műveltséget magadra szedsz.

Esetleg olyan egzisztenciát teremtesz magadnak, amiből ezt tudod is finanszírozni.

És mielőtt arra gondolnál, hogy itt azt akarom írni, hogy pénzel szedheted fel őket, és persze ha már nincs is kocsid...nem erre gondolok.

Arra gondolok, hogy bizonyos fizetési keret, bizonyos problémákkal jár. Ezt gondolom nem kell ecsetelnem, ebből kifolyólag, egy más életvitelt is von maga után, más dolgok számítanak, kis és nagy problémáknak, ami már akár a világnézetbe is belejátszhat.


De igazából ha ápolt vagy, igényesen öltözködsz, van stílusod (belső), humorod, jó dumád, akkor nem kell parázni. De akkor tessék próbálkozni is, mert csak így tudhatod meg, van-e esélyed.

2013. máj. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
17: A te %-os meglátásod alapján sem jut nekem lány. :D Ugyanis nekem csak negatív visszajelzéseim voltak, ezek szerint én a legvisszataszítóbb kategóriába tartozom.
2013. máj. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó :)


De, jut neked lány, csak lehet nem jó fele nézelődtél eddig. :)

2013. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
De jó felé nézelődtem. Szép lányokra rá sem szabad néznem annyira ocsmány vagyok, szóval mindig is az átlagos lányok érdekeltek, de azok is csak kigúnyolni tudnak, és még az átlag alattiak is csak a jóképű pasikkal jönnének össze. Én, a visszataszító külsőm miatt senkinek sem kellek.
2013. máj. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!