Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyes fiúk miért úgy akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes fiúk miért úgy akarnak felszedni lányokat, hogy megalázóan beszélnek velük?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok lánynak épp ez tetszik. (Fogalmam sincs, milyen okból.)
2013. máj. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem pl nem tetszik.
2013. máj. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Balanus_concavus ***** válasza:
Mert sokszor, s egy ideig, jobban beválik mint a kedveskedés.
2013. máj. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha velem így beszélnek akkor ugyanilyen megalázóan el is küldöm.
2013. máj. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

# 1/4 Teljesen egyetértek.


Először is nem vagyok bunkó, és nem beszélek vulgárisan, sem élőben sem leírva. Elmesélek egy személyes tapasztalatot. Néha felmegyek a chat-re beszélgetni. Szép udvariasan , illedelmesen ráköszönök lányokra vagyis beszélgetést próbálok kezdeményezni. A nagy többség köszönés nélkül bezár. Van, amikor elborul az agyam, és elkezdek tahó módjára beszélni: Ide figyelj, te hülye k..va, anyád nem tanított meg köszönni, te ribanc? És csodák csodája erre elkezdenek válaszolni. Igenis egyes lányok igenis igénylik, hogy bunkó módon beszélj velük. Valahogy utána kezes bárányokká válnak. A "miért"-re még nem jöttem rá, de nagyon sok lánynál működött, az biztos.

2013. máj. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!