Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon lehet nála esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel kb 2 éve egy suliba járok és úgy nagyjából másfél éve tetszik, de csak pár hete ismertem meg rendesen. Valamelyik nap rengeteget beszélgettünk és mondta, hogy szokott látni a buszon hazafelé, de reggel sosem, meg amikor meséltem neki az egyik pólómról akkor is helyeselt, hogy igen már látta rajtam. A suliban nem mindig köszön de ha az utcán meglát mindig, bámulni is szokott. Viszont valamelyik nap megígérte hogy majd ír egy fontos dologban és elfelejtett:( Annyit tudok róla, hogy elég félénk és szerintem barátnője sem volt még komoly. Valamikor szeretnék lépni nála de még egy kicsit később úgyis itt van még az egész nyár :)
2013. máj. 13. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj neki te, és kérdezz rá arra a fontos dologra, vagy találj ki vmi kamudolgot :) H pl jól hallhattam h holnap rövidített órák lesznek vmilyen ünnepség miatt? És utána jöhet a beszélgetés, ha jól elbeszélgettek, akkor talán majd rádír másodszorra :) Sajnos manapság néha nekünk, lányoknak kell lépnünk :)
2013. máj. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már írtam neki:D valami akcióval kapcsolatban arra válaszolta, hogy majd ír, hogy mikor megy vagy ilyesmi de nem írt :s
2013. máj. 13. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá mégegyszer, hogy mi a helyzet azzal a bizonyos dologgal és ha nem ad konkrét választ legalább annyit hogy mikor fogja tudni vagy azt, hogy mitől függ, hogy majd megtudja, akkor felejtsd el. Tutyimutyi pasit nem akarsz gondolom? Ha nem tud másodjára, harmadjára egyértelmű választ adni egy konkrét kérdésre akkor lehet más területen is szétszórt és puhap*cs esetleg sunyi. A sunyi ember pedig nem jó. Keress helyette másikat.


Azon kívül mennyi idő telt el a beszélgetések között? Kezdeményezett valaha beszélgetést veled? Akár mennyire is félénk, ha nem annyira bamba, hogy ne lássa, hogy egy lány érdeklődik iránta akkor összeszedi az összes erejét és megpróbál veled kapcsolatba lépni mégha bénácskán is. Ha ezt nem teszi akkor nem akar tőled semmit vagy túl gyáva bármihez is. Az ilyenbe csak akkor menj bele, ha van időd és energiád egy pasiba életet és önbizalmat erőltetni. Az nehéz dolog lehet. Ráadásul valószínű fölöslegesen.

2013. máj. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát, mindig beszélgettünk legalább egy keveset amikor találkoztunk és volt amikor ő kezdeményezte volt amikor én. De teljesen igazad van!:)
2013. máj. 13. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!