Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem durva, hogy manapság még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem durva, hogy manapság még a csúnya csajok nagy része is egósabb, nagyobb önbizalommal rendelkezik és előszeretettel hurrogja le a tök aranyos, kedves fiúkat is?

Figyelt kérdés

Én úgy látom egyre több a egós, nagkyépű csaj, sokszor némelyik olyan fejjel rendelkezik, hogy rossz ránézni, másik meg olyan vastag, hogy ajtón alig fér be. Ne féltsétek őket, mert én most az ilyen egós, beképzelt, kedves, bár nem tökély külsejű fiúkat kigúnyoló egyedekre célzok, nem a rendes lányokra.

De most figyeljetek a legdurvább, hgoy még ezeknek is van pasija, ráadásul sokszor nem is akármilyen!


2013. máj. 13. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:

mindenki egós

nem tök mind1 ebbe a világba mindenki lerombolja a másikat

szal tök mind1 már

2013. máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egós emberek mindig voltak, vannak és lesznek is, nem kell velük foglalkozni
2013. máj. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim alapján a csúnyább, vagy épp dagibb nők sokkal helyesebb pasikkal kezdenek ki, mint szebb társaik. Meg is szerzik őket egyébként.
2013. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem vagyok szakács, még tudom, hogy finomat főztél-e.


Egyébként, mint látom, neked is sokat számít a külső.

2013. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A kérdésedben egy problémát találtam:


,,bár nem tökély külsejű fiúkat kigúnyoló egyedekre célzok, nem a rendes lányokra."

Milyen rendes lányokra célzol? Olyanok nincsenek.


Am. kérdésedre a válasz, nem, nem meglepő, elcsúnyult egy világban élünk :(

2013. máj. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
egy olyan vilagban elunk,hol meg a csapbol is azfolyik, hogy belso szepseg blablabla fogadd el magad blablabla es egyszeruen amikor kimegyek az utcara es ranezek az emberekre elhanyom magam,regen volt jo amikor volt egy kover ember es szanaszet oltottuk lehet hogy szarul erezte magat, de pont ezert tett ellene valamit, a mai emberek szarnak a kulsore mondvan hogy a szep nok felszinesek es k-rvak a rondak meg kedvesek.HAGYJUK MAR!!szanalmas hogy a kerdesek 90%.ka arrol szol hogy egy ronda fiu aki tehetne arrol hogy ne legyen annyira de szarik bele, sir amiatt hogy a szep csajok rase neznek.ez az elet rendje!a szep genek tovabb mennek es keverednek aztan meg van a tobbi.
2013. máj. 14. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

,,ez az elet rendje!a szep genek tovabb mennek es keverednek aztan meg van a tobbi."


1. tanulj meg helyesen írni b+!

2. Ezek szerint aki rondának született az nem élhet normális életet, nem lehet családja? Ez a felfogás az állatok szintjére süllyeszt le barom arcú!

2013. máj. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%

b+..xD ezen szakadtam.:D

nem a csunyak legyenek a szepekkel a szepek meg a csunakkal odavissza.ez sokkal realisabb.:D

ha nem tudsz megnyerni egy vitat koss bele ahelyesirasaba.:Dszanalmas hogymindig csak ennyit tudtok felmutatni.na meg bazmgolni nev nelkul.nagy jampi vagy hallode.:D

2013. máj. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Krisztiánnak hívnak. Na nem vagyok névtelen!
2013. máj. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
na ha megmondtad akkor ott a vege..xD
2013. máj. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!