Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis mi a csudáért van ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi a csudáért van ez folyton?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon, de nagyon sok lány tetszik külsőre, de mégsem tudok egy lányt sem találni közülük, akinek én is ugyanúgy bejönnék külsőre, miért van ez így? Ebből nekem az jön le, hogy a csajoknál magasabb az a bizonyos mérce, legalábbis külsőt tekintve. Pedig nekem még olyan lányok is tetszettek, akikre a legtöbb fiú azt mondja, hogy átlagos vagy épp csúnya. Szerintem meg cuki volt és aranyos. Mégsincs szerencsém és ez már kezd az őrületbe kergetni. :D
2013. máj. 13. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagy sunci vadász vagy te barátom! :) Igen a lányoknak bejönnek a bunkó fszfejek....a rendesek mint mi akik nemszálltak el maguktól azok pedig nem.. majd belátják egyszer amikor már késő lesz...
2013. máj. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előbb jöjj össze olyan csajjal aki mondjunk nem annyira jól néz ki...nem kell, hogy k*va ronda legyen csak mondjunk olyan akinek te már hősnek számítasz.

Utána jön majd a többi mert aki ismer csaj annak az lesz az első gondolata mert nő " hogy ba*zki én jobban nézek ki mint a barátnője " aztán szép lassan fejlődni

2013. máj. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
miből gondolod h a külsőddel van a baj?
2013. máj. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ennyi erővel akk egy szép csajjal is összejöhetne am erről egy filmrészlet jutott az eszembe "hogy egy ferrárit huzz meg elötte több tragacsot is megkell tolnod"
2013. máj. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pár szép, de viháncolós, tipikus buta, felszínes csaj benyögte, hogy nagy orrom van meg máskor is volt már, hogy rondának hívott egyik másik szép lány, bár ők is elég egoistának tűntek, de attól még rosszul esett, mert szépek voltak, mondjuk nekem nem kell olyan szép csaj, fele annyira jól nézne ki is tetszene. Nekem túl sok lány tetszik és még mindig az a baj, hogy én nem tetszek viszont egyiknek sem.
2013. máj. 13. 23:45
 6/6 anonim ***** válasza:

üdv a klubban

nálam ugyan ez a helyzet, elég sok lány tetszik, sokukkal el tudnám képzelni hosszabb távra, de valahogy én nem kellek egyiküknek sem, pedig nem érzem magam egyáltalán rondának, és külső szemlélők szerint sem vagyok az, pusztán átlagos... Ki érti ezt? :/

29 F

2013. máj. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!