Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány a suliban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a suliban?

Figyelt kérdés
ha odamegy hozzám mindig gyorsabban ver a szívem meg arcom piros lesz és nem tudok rendesen beszélni hülyeségeket mondok valamit neki ő meg azt hiszi hogy hülye vagyok pedig legbelül nem vittem neki valentinapra ajándékot májusra májusfát születésnapjára ajándékot de semmi nem tudom hogy érez irántam nagyon sokszor már megkérdezte és az mondta nem tudom már elegem van belőle hogy mindenki cukkol hogy szerelmes vagyok belé valami tanácsot tudnátok adni? :D

2013. máj. 14. 07:01
 1/2 anonim ***** válasza:

"nem vittem neki valentinapra ajándékot májusra májusfát születésnapjára ajándékot "


Ez miatt öri-hari:DD Keress egy uj barit:DD

2013. máj. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Felejtsd el! Ebből már nem lesz semmi.
2013. máj. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!