Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kellene tennem? Felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Felejtsem el?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy fiúba. Nagyon jóban vagyunk, és már régóta ismerjük egymást. Nem tudom, hogy én tetszem e neki. (Ezt miből lehet megállapítani?) Nem merem elmondani neki, mert ha ő nem ugyanúgy gondolja mint én, tönkremenne a barátságunk, azt pedig nem szeretném, viszont hiába próbálom, nem tudok barátként tekinteni rá, számomra ő nem közömbös. Szinte állandóan csak rá gondolok, állandóan álomvilágban vagyok. Szerintetek mit tegyek?... Lehet, hogy szerelmes vagyok belé? (még sosem volt barátom)

előre köszönöm a válaszokat :)

17/L



2013. máj. 14. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd el neki! :)

Már beleszerettél, innen nincs visszaút!

2013. máj. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mondd el! Ha nem mondanád csak szenvednél amíg bele nem szeretnél másba és talán még végig is néznéd ahogy mással jön össze..tényleg ezt akarod? Ebből már tényleg nincs visszaút mert beleszerettél de meg kell neki mondanod! Ha semleges választ is kapsz legalább megpróbáltad. Különben pedig ott viízhangzik majd benned a "mi lett volna ha"
2013. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

,,melyik a rosszabb: kimondani valamit és utána azt kívánni bár ne mondtad volna, vagy nem mondani semmit és később azt kívánni bár kimondtad volna''


Szerintem mond el neki, mert magától nem fogja kitalálni hogy hogyérzel iránta. :)

2013. jún. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!